Tohle je Sparta! (2008)

Skvělá parodie na 300 . Ale některé forky už byly až moc 3"

Spolek nemilosrdných (2009)

Povedej horor s pěknýma holkama.... Ikdyž nedokážu pochopit jak ta holka mohl přežít pád do té díry ale budiž . Konec se mi moc nelíbil... Ale i tak se tento filmu mně vyhoupl na 3"

Vrchní, prchni! (1980)

Výborná česká komedie . Moc se na české filmy nedívám , ale tento stál za to.

Nedotknutelní (2011)

Skvělý francouzský film . Je až neskutečné, jaké pocity to ve mně dojalo. Donutí vás přemýšlet a uvědomit si, že i přes svá omezení život nepostrádá smysl a přes to všechno si i nadále můžete plně užívat radosti a nejen toho s rodinou a přáteli. U tohoto filmu se smějete a pláčete štěstím zároveň . Doporučuji všem shlédnout...

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Skvělej seriál nejen o autech , ale také s hodně srandovními scénkami . Doporučuji nejvíc tyto díly : Botswanský speciál a Bolívijský speciál .

Noc oživlých mrtvol (1968)

Tento horo se mi moc nelíbil . Mrtvoly , které zabíjí jenom rukama zabili ozbrojené lidi . Rozhodně jsem čekal víc , ale stálo to za to se na to podívat.

Halloween (2007)

Skvělej horor . Neškolený Rob Zombie je určitě talentovaný hororový tvůrce, což zde dokazují zručně zrežírované Myersovy ataky, které mají neskutečné grády a občas při nich Zombie přijde se zajímavým nápadem, ale jinak vše ostatní je slabota. Je to pro něj krok zpět, v předchozí ´The Devil´s Rejects´ dokáže Zombie dějově překvapit i příjemně šokovat, ale ´Halloween´ je až nudně předvídatelný ve svém vršení stokrát omletých hororových klišátek (hlavně ve 2.půli), bez špetky překvapení a s nulovou dávkou napětí.

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Asi nejlepší sportovní pořad narozdíl od novy kde sportovní noviny trvají 10 minut je to super .

Comeback (2008) (seriál)

Výborný komedie u které se musí zasmát snad každej , vřele doporučuji..