Paranormal Activity 3 (2011)

U tohoto dílu Paranormal Activity jsem se bál , nebudu lhát, že ne. S minimalistickými prostředky se dají provádět divy. Navíc, trojka byla o něco "akčnější", než dvojka, kde se snad ještě déle čekalo na to, že se něco stane.

Návrat do budoucnosti (1985)

Tento film jsem viděl několikrát a asi ho ještě několikrát uvidím. Neuvěřitelně vyvedený nápad se spoustou fórků, které se táhnou z dílu do dílu, dokonale promyšlené detaily časových souvislostí, kdo by ale věřil, že to v dalších dílech ještě může gradovat. Bezpochyby životní role M.J.Foxe, už nikde nedokázal tolik upoutat jako tady, v partnerství se šíleným rozevlátým vědátorem

Serenity (2005)

Serenity je laciné vesmírné sci-fi je vážně hlavně pokračováním v seriálové linii Firefly. Jelikož ten seriál u nás stejně nikdo nezná, zůstává autorův svět poněkud zahalený. Nicméně když se v něm trochu zorientujete, zbude jen primitivní kostra, která vycucává spoustu nápadů z dřívějších ság a nepřidává mnoho nového. Film i přes své nižší náklady komerčně propadl, za což může možná též malý okruh fanoušků seriálu.

Kick-Ass (2010)

Komiksově naivní, ale milá komedie se spoustou nadsázky a dobrého humoru. Moje parketa sice tato výborně zpracovaná prostota není, ale s jen trochou dávkou nadhledu se dá bezproblémově absorbovat. Kultovní film z toho nikdy nebude, ale v té hromadě šmejdu rozhodně svítí jako maják.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Výborná americká komedie . Nejvíc se mi líbil výkon Briana O'Hallorana a Jeffa Andersona . Scénka jak tam ten chlap ojížděj toho osla byla luxusní :D .... Ikdyž moc se mi nelíbilo jak naráželi na trilogii Pána Prstenů.

Lidé pod schody (1991)

Povedenej horor se štastným koncem . Ten otec s tou matkou byli teda blázni :D , jak je tam na konci zabili to bylo celkem zábavné.. Doporučuji shlédnout.

Piraňa 3D (2010)

Dobrej béčkovej horor . Začátek byl pomalejší , ale konec stál zato například jak tam toho chlapa ty piraně sežraly do půlky těla a jak ůplně na konci skončila ta velká piraňa po to chlápkovi . Co se dalo dělat piraně měli HLAD !

Beowulf (2007)

Nebýt toho prapodivného konce, nejspíš bych dal 4*, ale ten závěr mě prostě tak trochu zklamal, přišlo mi to až moc jednoduché (nebudu říkat konkrétně co, abych nepřipravil o napětí ty, co to ještě tento film neviděli)....

Vymítač ďábla (1973)

Výborný film...na to se nedá říct nic jiného, než že se to musí vidět!!!! Docela je mi až líto, že jsem to viděl teprve teď. Tento film má úžasnou atmosféru, děj je strašidelný a napínavý už od začátku. Je parádní jaké efekty dokázali vytvořit bez pomoci počítačové techniky....o to víc to působí věrohodněji. I když je fakt, že je to film spíš pro trochu silnější povahy.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Tento díl byl o dost slabší než první díl , u některých zdlouhavých proslovů jsem se strašně nudil a akce při soubojích byly až moc nereálné.. 3"