Scary Movie 3 (2003)

Určitě nejlepší ze série Scary Movie, nazapomenutelný hlášky. Parodie na Znamení, 8mile, Kruh a hodně hodně dalších filmů. Je to dávno co sem to viděl naposledy Nejdřive sem film viděl doma, ale pak jsem se na něj zašel kouknout i do kina. Ten film, za to prostě stojí viděl sem ho mockrát a asi jěště mockrát uvidím Takže určitě tenhle film doporučuju.

Temný rytíř (2008)

Gotham má svého Temného rytíře, do boje proti zločinu se pouští ale i bílý rytíř, prokurátor Harvey Dent. Jenže do velké hry ve jménu zákona vnese naprostý zmatek nejsilnější možný protivník: Joker. Tomu úsměv z tváře jen tak někdo nesejme... Christopher a Jonathan Nolanové se vytasili s opusem překonávajícím o několik úrovní předchozího Batmana, když svého hrdinu utápí spolu s celým Gothamem v atmosféře zoufalství, kterou do města přinesl šílený Joker. Skvělé herecké výkony, parádní akce, drama košaté jak z dob klasického Hollywoodu. Podlehne každý. 5 Hvězd

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Nový terminátor je založen na bázi tekutého kovu. Hnutí odporu proto posílá ochránce, kterým je starý typ Terminátora (Arnold Schwarzenegger). Po počáteční nedůvěře se spojí s Connorem i jeho matkou, aby úspěšně splnil svou misi. Příběh je velmi dobře udělaný a pro mně je to nejlepší díl Terminátora .

Panic je nanic (2006) odpad!

Obrovská nuda a nepochopitelný scénář o kvalitě herců ani nemluvím = odpad !

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Scott Adkins si v tomto filme zopakuje úlohu Uri Boyka, známého také z minulého dílu Neporazitelný II: Poslední zůstává. Vítěz tohoto turnaje bude moct odejít jako svobodný člověk. Konečně nějaký luxusní akční a bojový film . ! 5 Hvězd !

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Nájemný vrah Chev přežije pád z vrtulníku a probouzí se uprostřed operace. Zjišťuje, že mu právě kradou srdce a nahrazují ho umělým. Chev se ale nehodlá vzdát a nebojí se jít i přes mrtvoly. A nebude jich málo… Skvělej akční film s pořádnou dávkou adrenalinu ! 5 hvězd !

Rychle a zběsile 5 (2011)

Vin Diesel a Paul Walker se tentokrát potkávají v horkém Riu, ovládaném mocnýn bossem, který má pod palcem celou policii. Cíl? Všechny jeho špinavé peníze. Justin Lin servíruje další porci adrenalinu, tentokrát s očividně výrazně štědřejším rozpočtem a nabušenější hereckou sestavou.Film má neuvěřitelně rychlý spád u něhož se ani chvilku nenudíte.Pro mně je tento film naprostá bobma ! 5 hvězd !