Pět minut v nebi (2009)

super herci aj dobre to igraju ale stale mi tam nieco chyba

Pláč sovy (2009)

Asi som blazon ale mne to pomale tempo a silne depresivna atmosfera sadla. Paci sa mi ze to nema klasicky scenar a ze to nedopadlo ako neaka romanticka sracka. Myslim si ze ludia sa niekedy spravaju tak ako v tomto filme a nie ako vo vacsine fimov.

Mamka & taťka (2008)

Strasne psychologicke tyranie divaka. Konecne je hlavnou postavou niekdo z vychodnej casti europy a konecne ty zly su domaci a zo zapadu. Musim dat 5*,lebo tento kusok vo mne zachoval urcite pocity.Hlavne nie tie pozitivne. Velka skoda ze tento rok som zkuknul Martyrs,inac z brutalnych a nervy drasajucich filmoch je toto spicka.

Elsewhere (2009)

No dost lacne vyzerajuci film.A pre mna dokaz toho ze aj lacno posobiaci film ma nieco do seba. Akurat by som tomu trocha zrychlil tempo.

Královská hra (2007)

To ze ide spanielsky film hore viem.Aj tak ma tento film priemne prekvapil. Necakajte tu neaku extra logiku,ale v klude sledujte co pride dalej.No vklude ani nie. Nebol by to Thriller.

Ostrov smrti (2009) (seriál)

plny suhlas s kolegom EdaS

Chi bi xia: Jue zhan tian xia (2009)

Nechapem preco mi vymazali predosle hodnotenia tychto dvoch filmov ale budis. A mimochodom mam obidva zkuknute v normalnej verzii a v kine v HK a anglicke titule.