Zlomyslný (2004)

Velka skoda tej televiznej formy.Inac by som dal viac.Takze komu to nevadi a tiez mu nevadia niektore herecke slabsie zaharane casti pride si na svoje.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Pre mna modla hororu poslednych 10 rokov.Najviac sa mi pacilo ako ma chceli hosi z MZ(mydlozona) presvedcit ze to je remake.Ked som sa spytal na orginal odpoved neprisla.Hlavne ze je Krusty u kazdeho blbec.A teraz k filmu.Uz peknych par rokov som zanevieral na zaner horor,az prisiel tento kusok,ktory je podla mna ukazka toho ako sa maju tocit horori s pravym R-ratingom.Sceny vobec nevyzeraju ako s teen pytomych hororov,alebo sraciek ako Jason vs. Freddy.AJA je novy BOH HORORU a dufam ze mu to vydrzi.O neakych 10 rokov by bolo od neho pekne natocit neake krvave Fantasy ,alebo Sci-fi.Drzim palce a tesim sa uz teraz

Ztraceni (2004) (seriál)

Tak a mame tu koniec a s nim pre mna strasne zle lucenie.Podla mna zasa dlho nebude serial,ktory ma tak dostal a nenudil.Priznavam ze obcas boli sentimentalne,az telenovelovske chvile,ale zasa celkova kvalita serialu je niekde inde ako u ostatnych(az na vynimky [Dexter]).

Dexter (2006) (seriál)

Koniec 4.serie ma uplne zabil.Co dodat je to super serial a kazda seria ma cosi do seba

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Pre mna asi doposial najlepsi film o Harry Potterovi.Najviac sa my pacili komentare na MZ(mydlozona),ze David Yates to sprdli a podobne,ale nic take sa nekona.Film je nahrany(pre Dura)v podobnom duchu ako predosle diely,len ten dej sa mi pozdava viac .Davam 4* lebo na 5* tomu chyba zaverecna velkolepejsia fantasy vojna (ktoru tu ja osobne postradam).Pre fandov Pottera je to jasna volba.

Pouta války (2004)

Prva polka humus=nic moc.Druha uz je v pohode,ale na 5* to nema.A este ked to uvidite v anglictine ako ja = komedia ako svina.

Góóól! II (2007)

Taky priemerny film o futbale.

ヴァーサス (2000)

Na mna az moc dlhe a prehnate dielko,ale pre fandov Anime a Manga filmov Nutnost

Psanci (2006)

Vyborna gangsterska drama.Co dodat BRAVO PAN MAJSTER

Neznámý svůdce (2007)

Niekomu sa paci Fontana.Mne Perfect Stranger.Nechcelo sa mi na to ist a na koniec velmi mile prekvapenie v solidnej krimi.