Halloween (2007)

dialogy = hnus a preto davam 2.Inac najlepsi film Roba

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

B-cko ale reziser ma na lepsie filmy a treba mu dat prachy.Inac uvod nic moc ale dalej slasher ako svina

Rozsudek smrti (2007)

Ja mam REVENGE zaner velmi rad.Uz len to ze sa na tom podiela scenarista Death Wish ma zaujalo.Ked sa k tomu prida meno James Wan musim to vidiet.Je pravda ze chvilami je to trosicku natiahnute a miestami az nudne ale uz len za tych par minut po oholeny hlavi Kevina Becona to stoji za to.Chelo to trosicku este pritvrdit a pouzit neake muciace naradie na tych spradkov a mame tu dalsi hit ako SAW.S lasky k tomuto zanru davam 5*,inac 4.Kevin Bacon si zasluzi viac rol.

Svět drog (2006)

Prekvapujuci Brenden Fraser a opat vynikajuci Mos Def

Ratatouille (2007)

Pre deti nutnost,pre mna dalsi nekonecny animak.Neviem kedy to uz skonci.Keby tam nebol humor odchadzam z kina.

Přehlížený (2007)

Po Bladeovi 3 som si pomyslel Goyer pis radsej scenare a rezisersku robotu nechaj na niekoho ineho.Bohu vdaka ze som sa mylil.Tento film je toho dokazom.Aj ked to nie uplne idealne a zpociatku som si myslel,ze pozeram novu verziu Ducha.Bavilo ma to a nenudil som sa pri tom.Dost ma tu prekvapili odidve hlavne herecke postavy( Margarita Levieva,Justin Chatwin).Verim ze sa tu najdu ludia ,ktory budu proti tomuto filmu,ale ja ho len musim odporucit.Potom sa ukaze ci som mal alebo nemal pravdu.

Janghwa, hongryeon (2003)

Zaciatok je klasika a od zhruba polovice je to riadna mozgovina.Ring je len chatrne B-cko.Toto je film s velkyn F.

Pes kouše psa (2006)

Je to socialne ladena akcna drama.Kazdemu odporucam pozriet.Bud vas to chyti alebo nie.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Mne sa to pacilo.Je to v pohode film pre celu rodinu.Pre mna nie je Rattner looser,ako pre tupu,namyslenu particku sebaukajacov z MZ(MOVIEZONE=MYDLOZONE).ZE imf a ty si zasa u mna loser.

Zodiak (2005)

V mojom pripade tomuto filmu uskodilo asi to,ze som najskor zhliadol Fincherovu verziu a az potom A.Bulkeyho.Inac ako film to nie je spatny kusok,len sem tam je to trocha nuda.Clovek ktory sa zaujima o tohoto serioveho vraha a chce si pozriet dobry film a hlavne podstatne detailnejsi.Nech siehne po Fincherovej verzii.