Trade (2007)

Nechapem ako niekdo moze dat tak skvelemu filmu 1*.Podla mna je toto film hodny oskara a konecne som spokojny aj z neakym filmom v ktorom si zahral Kevin Kline.Proste odporucam kazdemu kdo ma rad filmy typu Hotel Rwanda,Crash a podobne.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Orginal som obkuknul strasne davno takze som to bral ako novy film.Moc som sa nan ani netesil lebo az tak zaner western nemusim.O to je to milejsie prekvapenie v potobe vyborneho filmu zo skvelymi hercami.Keby to nahraval dedusko Eastwood tak uz by mu do ruky pchali oscara.Na rozdiel od Eastwooda tu aspon sa da verit tym hercom ze by to dokazali(Eastwood uz moze posipavat makovniky v pekarni;).Takze na plne gule.Jeden z najlepsich filmov tohoto roku.

Království (2007)

Je to fakt skvely fim.Jedine co mi vadi je Jennifer Garner a troska aj ten koniec,kde zasa ani jeden amik nechcipne.

30 dní dlouhá noc (2007)

Mam noveho vladcu hororu.Je nim David Slade.Po Hard Candy som cakal s cim sa predvedie.Cakal som na 30 dni noci viac ako na neaky die hard4.0,alebo neakych zasranych Piratov a dockal som sa.Jeden z najlepsich filmv co sa tyka upirov v celej historii filmu.Nie su to ziadne detske bachorky typu Van Helsing , alebo Underworld(nic nemem proti tymto filmom),ale je to tvrdy a drsny horor ako remnen. Co dodat:Ben Foster = zasa super vykon,aj ked kratky Josh Hartnet = zatial jeho naj film po Black Dahlia obsadenie celkove = vyborne hudba= vynikajuce hlavne zaver No nedaj tomu 5* PS:AJA ma v mojom rebricku konkurenta;-)

The Last Winter (2006)

Pre mna bol a je The Thing kultovou vecou.Aj ked tento film sa na to podoba nie je to vobec kopia,ale velmi kvalitny psychologicky horor.Obsadenie je vynikajuce ,hudba kvalitna a vobec by som sa nenahneval keby bolo pokracovanie.

Šepot (2007)

Josh Holloway super herec