Záhada Lucy Keyes (2005)

Cely tento film ubijaju zle herecke vykony(hlavne Julie Delpy) a reziser tomu tiez moc nepomaha.

Inkvizitor (2005)

Herecke vykony nic moc,ale aspon je tam krv.Nechapem ako to tu niekdo moze porovnavat s Uwe Bollom.Ten uz kope inu ligu(uplne srackovu).

23:59 Krvavé minuty před půlnocí (2005)

Nie je to uplne spatne,len by to chcelo troska skratit.aby to obcas nenudilo.Hlavne tie sceny s kracajucim kameramanom Aaronom.Tiez by tomu pomohol lepsi a hlavne lepsie hrajuci herec v hlavnej ulohe.

Krvavý úsvit (2007)

KEBY BOLI NIEKTORE HERECKE VYKONY LEPSIE A PAR SCEN RADSEJ USTRIHNUTYCH.DAL BY SOM 5,ALE TAKTO 4 Z ODRETOU RITKOU. ASPON JE TENTO FILM POUCNY A UKAZUJE AKO SME SCHOPNY VERIT FALOSNYM IDEALOM A FANATIZMU.

Velkej biják (2007) odpad!

Keby sa tomuto filmu dalo dat aj menej.Dal by som.

Mlha (2007)

Film na ktorom som bol uz druhy krat a to sa mi uz dlho nestalo.Skvele vykreslene postavy.Skvela hudba.Vynimocne depresivny koniec.Bravo

Dračí války (2007)

Tento film pada na kvalite scenara.Inac by to bolo ovela lepsie.

Beowulf (2007)

Po filme Beowulf: Kral barbarov som cakal kopiu len z digi technikov.Bohu vdaka ze sa to nekonalo.Zhoduje sa to asi len v par minutach ale potom je to uplne iny film.Bojove sceny nemaju na super akcnu rezbu roka ''300''.Ale tiez im nic nechyba.Mne naopak ani nevadi to ze je tu vsetko CGI a ze niekedy vyzeraju postavy ako mumie.Ved to nam tu davaju rozpravky kazdy rok a kolko je ich za celu dobu krvavych?Preto davam 5*,lebo rozpravky pre dospelych nam tu dlho chybali a aspon Robert to chcel napravit.diky ti Robo ;)

Mé druhé já (2007)

Tento film zhadzuje zdlhavost a okukany dej.Prekvapujuco ma tu neako nepresvedcila ani Jodie Foster.

Hitman (2007)

Konecne dalsia herna ikona v kvalitnom prevedeni.Nie je to taka dejova kravina ako Die Hard 4.0.Necakal som ,az tak kvalitny film a uz vobec nie tak kvalitny vykon od Timothy Olyphanta.Herecke obsdenie je fajn,aj hudba je v pohode(skoda ze nie Jesper Kid).Co dodat mne naopak dej od Skip Woodsa sedi a vobec mi nechybaju neake klony a podobne blbosti ako v hre,alebo neakom naivnom Mission Imposible.Je to kvalitny chvilkami krvavy akcny film a mam strach ze na taky film budem musiet opat cakat dlho.Mozno to vyriesi novy Rambo. PS:opat neaky chuj z mydlozony sa navaza do ludi ktory mu nesedia(Skip Woods) a este tvrdy ze je nezaujaty;) desss