Spectre (2015)

Protože jsem hrozně nekritickej člověk, tak ať se snažim sebe víc, nemůžu najít ve Spectre nic špatnýho. Super akční podívaná jako ostatně všichni Bondové v podání D. Craiga. Skvěle ho navíc doplňuje nový M a Q. Za mě plnej počet.

Fantastická čtyřka (2015)

Mezi těmi hatery se tu cítim poněkud divně, ale co už. S kritiky nesouhlasim asi už od přírody, a i když sem byl ze začátku skeptický ohledně černého Human Torche, ale nakonec mě nijak nerozčiloval. Celkem mě mrzí, kolik film zatím obdržel procent, tak snad to alespoň trošku zvednu.

Jurský svět (2015)

Na další Jurský park, respektive svět, jsem prostě nemohl nejít. Moje vysoká očekávání se v celku naplnila, i když film se vydal poměrně modernějším směrem než předchozí díly. Bohužel jsem snímek viděl s českým dabingem, což mě trošku mrzí, ale svět se z toho pro mě nezbořil. Akce střídala akci a i herci mi skvěle sedli. Když jsem ale viděl cvičené raptory, nemohl jsem si pomoct a musel jsem se zasmát :-) a i na konci, jak se T - rex a velociraptor smírně rozešli, mi to úplně nesedělo, ale musíme to brát trochu s rezervou. Ještě musím podotknout jednu radu, kterou říkali v mém oblíbeném seriálu Putování s dinosaury, a to, že kdybyste se ocitli náhodou v období dinosaurů, tak za žádnou cenu neskákejte do vody!! :D ..95%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Konečně jsme se dočkali! Dlouho očekávané pokračování Avengers je tady a opět se bylo na co koukat. Místní kino se sice naplnilo tak z 25% (to víte, nejsou to Babovřesky), ale ti, co přišli, se nemohli nudit ani vteřinu. Hned na začátku nás Whedon vhodil do akce, takže na nudu prostě čas nezbyl. Kamera byla super, ani možná trošičku přehnané digitální efekty u některých scén nevadily. Když už to vypadalo, že by mohla přijít nějaká delší pasáž bez děje, říznul to jeden z Avengerů (ať už Thor nebo Cap nebo Rhodey se svojí historkou :D) nějakou hláškou a poté přišla opět akce. Co se týče nových postav, tak skvěle zapadly. Ani Ultron se co se humoru týče neztratil (viz hláška s frisbee) a rolička Andy Serkise byla taky skvělá. V podstatě nemám, co bych vytknul. Jo, a abych nezapomněl, Samuel L. Jackson - jako vždy - 'cool' čepice :D. 100%

Predestination (2014)

Nevím, co bych dodal. Takovýhle filmy prostě žeru.. 100%

V zajetí démonů (2013)

Zase jsem se jednou odhodlal podívat se na horor..no a když se na ně dívám takhle zřídka, tak se přece nemůžu dívat na ty špatný. Conjuring nabízí výbornou atmosféru, kterou doplňuje senzační kamera ze všech možných úhlů. Skvělý noční zážitek..100%

Klub rváčů (1999)

Dal jsem na doporučení a dobře jsem udělal. Ve filmu jsou i slabší momenty, ale shrnul bych to asi takhle: začátek - 70% a pak to postupně graduje až na konec - 110%...celkově 90%

Thor (2011)

První film od Marvel Studios, který jsem viděl a díky němu jsem se stal jejich zarytým fanouškem. O Chrisi Hemsworthovi jsem nikdy předtím neslyšel, ale jeho charizma spolu s jeho hlubokým hlasem se na Thora neskutečně hodí, ačkoliv podle mytologie by měl být spíš zarostlý, protože v Asgardu nejspíš žiletky neznají...100%

Thor: Temný svět (2013)

Tenhle film mě v žádném případě nezklamal. Vzhledem k jedničce to vidím tak na stejno...jednička měla sice lepší scénář, ale dvojka lepší efekty. Nevím, koho napadlo tam nacpat Cpt. Americu :D, ale tahle a spoustu jiných komických chvilek mě vůbec nerušily, ba naopak. Hodně mě zaujalo taky to, že jsme se podívali téměř do všech ostatních světů, o kterých padla v jedničce jenom zmínka. Nevím, co bych ještě dodal...zatím kandidát na nejlepší film roku (ještě musím počkat, jak se povede Hobit)...100%........BTW nevím, co budou na Zemi dělat s tou velkou potvorou z Jotunheimu :D

Tísňová linka (2013)

Potom, co jsem viděl trailer mi bylo jasné, že mě tento film bude bavit. Skvěle vymyšlený psychopat, který ne, že by byl neomylný a a odhalil by ho nějaký superpolicajt, ale právě, že dělá chyby. Podle mě je tohle jeden z letošních nejlepších filmů..100%