Gulliverovy cesty (2010)

Víc než dvě hvězdičky si film v mém případě sice nezaslouží, přesto byl lepší, než jsem čekala. Jack Black tu má paradoxně nevýraznou roli, která ničím nepřekvapí-naopak mnohem výraznější jsou skvělí Jason Segel a Emily Blunt. Děj jsem čekala delší a rozpracovanější, ale to bych už asi od podobného typu filmu chtěla moc :D

Tři dny ke svobodě (2010)

Nic převratného, přesto film splnil moje očekávání- oddechový, napínavý a se skvělým Russelem Crowem. Chválím i konec, který mě často u podobných snímků zklame, tady jenom potvrdil příjemný pocit, který jsem z filmu měla :)

Jak vycvičit draka (2010)

Konečně po dlouhé době Jak vycvičit draka navrací kouzlo animovaným příběhům! Originální prostředí i děj, skvělé zpracování, tenhle film jsem si zamilovala hned po prvním shlédnutí a řadím ho na samou špičku všech animáků.

Auta 2 (2011)

Kdyby se z toho nesnažili udělat animovanou Bondovku, udělali by líp...takle je film jedna velká slátanina na kterou jsem se jen ztěží dokoukala :(

Na odstřel (2009)

Podmanivá atmosféra, slušný příběh, napínavé, jako obvykle skvělý Russel Crowe, přesto bych film označila pouze za lehce nadprůměrný ve svém žánru...nevím, možná mě zklamal konec, těžko říct, ale filmu ještě něco chybělo...

Zelený sršeň (2011)

Pro mě teda velké zklamání, ale asi jsem od filmu čekala příliš mnoho. Možná že mě nalákal zdánlivě podobný příběh jako v Kick-ass, ale srovnávnat se s ním ani v nejmenším nemůže. Příběh má klasickou dějovou linku, takže mě nic moc nepřekvapilo, hlavně konec byl pro mě už hodně natahovaný, pár dobrých vtipů, ale mohlo jich být víc. A především Seth Rogen v hlavní roli mě vůbec neoslovil-spíš naopak, byl protivný od začátku do konce a to i ve chvíli, kdybyste mu měli fandit...

Pařba ve Vegas (2009)

Žádná katastrofa ani žádné nadšení. Začátek filmu vypadá slibně, pak se ale děj začíná hodně natahovat a rádoby se znovu zamotávat, ale moc to nefunguje, jelikož je každému jasné, jak to všechno dopadne. Pár povedených, vtipných scén, ale z filmu se dalo vyždímat mnohem víc.

Zkus mě rozesmát (2011)

Trochu jsem se bála, jelikož humor A. Sandlera je pro mě občas dost nevkusný. Tentokrát ale trefa do černého. Podařený začátek s nepovedenými plastikami, pak přesunutí děje do exotické Havaje, film je po celou dobu vitpný, drží si tempo, stále více se zamotává a když už si myslíte, že nemůže být hůř, přece jen se něco najde...osobně jsem celou dobu držela palce Jennifer Aniston, která se tu objevila v příjemné roli a moc jí to slušelo :)

Počátek (2010)

Neustále mě udivuje, že Christopher Nolan i v tom neuvěřitelném návalu nových filmů vždy dokáže přijít s něčím originálním a jedinečným. Počátek je jednoduše dokonalost sama. Nebojím se prohlásit, že Inception je nejlepší film, co jsem zatím viděla.