Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Totální ujetá ptákovina, ostatně jako i minulédíly, ale mé očekávání bylo mnohem větší. Kdyby jsme si dali asi taky špeka a pominuli zdravý rozum, možná by se nám koukalo lépe :) Žádný Vánoční zázrak se nekonal 2/5*

Total Recall (2012)

První polovina filmu dělá čest sci-fi žánru a tváří se jako jeden z mála remaků,který bude stát za to. Opak je ale bohužel pravdou a druhá polovina už je o mnoho slabší a jedná se o bezduchou střílečku,která ještě ke konci naznačí náznak nějaké další zápletky, ale chtělo by lépa vypracovat. Colin Arnolda nahradilv plné parádě a role se zhostil navýbornou. Skvělá je i postava záporné agentky,kterou jsem žral už od začátku.Některé myšlenky z originálu byly zachovány, ikdyž trochu jinak a něco bylo předěláno úplně. Nicméňě pohodový film s dobrými efekty aproto 4/5*

Amazing Spider-Man (2012)

Tento díl je ve srovnání s prvním dílem původní série o něco slabší,ale potěší novoutou a svěžestí moderní doby. Higt-tech vychytávky v laboratořích oscorpu,vyhledávání na internetu,nemluvě o tom že měl spidy stejný mobil jako mám já. Po vizuální stránce film vypadá krásně a vememe-li v potaz jeho délku,tak bych ubral teenagerskou tématiky první lásky a školních problémů a přidal něco víc akce. Hlavní myšlenka spidermana o velké moci a velké odpovědnosti nás provázela celým filmem. Andrew Garfild se mi jako přectavitel spidermana líbil jen,když měl nasazenou masku a praštěně pokřikoval během houpání na sítách. Každopádně celý film byl hodně dobře koukatelný a zábavný, proto 4/5*

Truman Show (1998)

Zajímavý nápad,škoda že ze začátku mě děj nevtáhl a čekal jsem co za šílenost z toho vyleze,jelikož je film označen jako komedie, čekal jsem , že se aspoň občas zasměji. Nekonalo se. Druhá polovina filmu už mě vtáhla a prožíval jsem záver s Jimem naplno.

Hunger Games (2012)

Nemastné,neslané,nedotáhnuté do konce. Námět by ušel, futuristická budoucnost zajímavá,efekty pěkné,ale byl jsem ve větším očekávání co se samotných her týkalo. Hodinu a půl stupňování děje nakonec zabilo pobíhání dětí po lese a pokoušení se o nějakou akci.

Jump street 21 (2012)

Solidní podívaná v podání dvou mladých vycházejících hvězd. K závěru se objeví i Johny Depp, Ice Cube zahraje stejné grimasy jako ve všech filmech, klidně bych si tam dokázal představit někoho jiného. Začátek filmu újde, poté se zábava solidně rozjela, ale zkazil to hodně slabý konec, nebýt jeho, zasloužil by si film 4 hvězdy, takto pouze 3/5*

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Všichi si od filmu sibovali zázraky,jen kvůi plejádě herců, kteří se ve dvojce objeví. Opak je ale pravdou, čím více hvězdných herců, tím měně času pro každého z nich. Jet Li je ve filmu v jedné sekvenci, Willis má dva delší proslovy a závěrečnou přestřelku, Arnold se v záběru taky moc neohřál, mladý Hemsworth umře hned na začátku, Adkins nepředvedl skoro nic ze svého repertoáru a o Norrisovi nemá ani cenu mluvit! Celý film opět ovládl Sly a Statham, kteří se honí za J.V.D. Akční scény ušly ale příběh nic moc. Mé očekávání bylo opravdu uplně jinde.

Temné stíny (2012)

Od tohoto filmu jsem čekla více. Kvalitu průměrného filmu nezachraňují ani herci zvučných jmen. Co bych vyzdvihl jsou make-up, atmosféra starého rodinného sídla a atmosféra 70-80 let. Johny Depp postavu ztvárnil docela dobře,ale i tam by se dalo přidat. Děj byl vcelku nezáživný a komických prvků bylo taktéž pramálo. Proto jen průměrné hodnocení 3/5

Gauneři (1992)

Jelikož jde o Tarantinovu prvotinu,musíme to vzít v potaz,ale jen kvůli jménu a poměrně známým hercům si u mě moc velké hodnocení nezaslouží. Film je podle mého velice průměrný. Žádný složitý příběh a ani to, že se příběh skoro celý odehrává v nějakém skladu na mém názoru rozhodně nepřidá. Průměrný film,ale nastrartoval tohoto režiséra k dalším výborným kouskům.

Silent Hill (2006)

Začátek filmu upoutá svou vizuální stránkou a skvělým stvárněním proměněného Silen Hillu. Námět se zprvu také zdá ucházející, ale postupem čau chybí nějaká gradace, film jede v nastolených kolejích až do samého konce. k hororvému žánru by se slušilo ještě trošku přidat. Každopádně sfilmovat tuto kultovní hru nebyl vůbec špatný napad a těším se, že tvůrci si s dtuhým pokračováním dají věčí námahu.