• Krátkometrážní

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Chvílemi trapná, chvílemi vtipná, celkově ale docela zábavná blbina.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Šestý díl oddychové série mi přijde jako jeden z těch slabších. Akce byla často až přemrštěná a příběh/scénář byl i na poměry série slabší, což je dost blbé hlavně vzhledem k tomu, že ani předchozí dva díly nebyly v tomto ohledu žádné perly - na druhou stranu si je člověk tak nějak užíval, v šestce už tolik nefungovalo. Přesto je to stále vcelku zábavný akčňák se sympatickými hrdiny a na sedmičku se Stathamem se budu těšit.

Pařba v Bangkoku (2011)

První díl podruhé. Sympatická herecká sestava naštěstí zůstala, jen tentokrát nebloudí po nablýskaném Las Vegas, ale po špinavém, smradlavém Bangkoku. Všechno je sprostější, šílenější, vulgárnější, úchylnější, větší a bohužel i horší. Přesto je to stále slušná komedie, která nabídne pár opravdu vtipných zápichů. 6/10

Ong-Bak 2 (2005)

Film dvou tváří. Akční stránka filmu je boží a člověk má chuť doma házet salta přes sedačky a rozkopat skříně, naopak příběh je totální sranec, na který je nejlepší brzy zapomenout. Celkově jde však o zábavný akčňák, Tony Jaa je masér a prakticky všechny bojové scény rozhodně stojí za podívání. 6/10

Fallout: Nuka Break (2011) (seriál)

Po první sérii za 3*, ale pokud si druhá řada udrží kvalitu posledních dvou dílů, půjdu o hvězdu výš. Na webseriál špičkové zpracování postapo světa, ze kterého překvapivě Fallout opravdu dýchá.

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Ultimátní telenovela, kterou rozdýchají jen drsní chlapi s chlupama na hrudi a potetovanou paží. Příběh o dívce se vzhledem na opačné škále krásy než je Mila Kunis, jezdící po Kolumbii ve škodovce. Příběh lásky a nenávisti, proměny ošklivého kačátka do dívky průměrného vzhledu. Herecké výkony par excellence, hlavně hlavní hrdina by zasloužil nějakou překrásnou plyšovou cenu. Scény natahované jak nudle, ve kterých každá informace zazní hned několikrát, aby si ji zapamatoval i spící důchodce. Scénáristický skvost, serál je zároveň velmi vtipným sitcomem, zároveň nervydrásajícím dramatem na úrovni amerických pecek, jako jsou Dallas či Dynastie. Dokonalost!

The Gamers: Dorkness Rising (2008)

Překvapivě líbilo víc než jednička. Když jsem před lety hrával s kamarády dračák, vypadal nějak takhle. PS: Bardi jsou sux a Jen Page je kočka :-)

Colombiana (2011)

Tupá, ale jistým zábavným způsobem koukatelná blbina, která nám potvrzuje že Zoe Saldana je neskutečná kočka a Olivier Megaton nehorázný lempl.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Filmy ze série Rychle a zběsile beru jako zábavné oddychovky s rychlýma autama, dokonalýma hrdinama a Jordanou Brewster. Pětka má toho všeho vrchovatě a přidá navíc slušné množství dávek z kulometů a jiných hraček. Je akčnější, svižnější a hlavně zábavnější než zbylé díly série, což dokazuje neustálé zlepšování se Justina Lina na režisérském křesle. A Dwayne Johnson tam sedne jak prdel na hrnec. Lepší čtyři hvězdy.

Peklo s princeznou (2009)

Smutné je, že se jedná o jednu z nejlepších pohádek za poslední roky - přitom se ani ona nevyhne křečovitosti. Na druhou stranu pobaví, neunudí k smrti a na Terezku se dobře dívá. Bohužel nejzajímavější linie s Voříškovou a Mádlem je docela upozaděná, ty další jsou spíš průměrné. Někteří herci příšerně přehrávají. Celkově vzato se jedná o průměrnou pohádku, což je víc, než by člověk čekal.