Road Trip (2000)

Klidně mě zašlapte do země. Hodnotím čtyřma hvězdama. Podle mého názoru jde vedle prciček o jednu z nejlepších teenagerovských komedii vubc. Mezi komediema jako takovýma by zřejmě neuspěla, ale mezi těma puberťáckýma na plné čáře. Jinak jsem rád že filmy na podobnou tématiku vznikly a doprovázeli mé dospívání. Navíc se u toho dá dobře zasmát, což se mi na pár vyjímek u filmů podobného žánru dlouho nestalo. PEace

Pomáda (1978)

Nejlepší filmový muzikál všech dob.

Hanebný pancharti (2009)

Minimum akce a zdlouhavé dialogy zasazené do prostředí druhé světové války. Quentino Tarantino dokázal, že i s takové kombinace dokáže vytvořit mistrovské dílo, které dokáže pohladit na duši. Pro mě určitě jeden z nejlepších filmů posledních deseti let. Scéna v pivnici TOP.

Nepřítel státu (1998)

Špička ve své třídě. Tempo filmu, dostatek akce, herecké obsazení. Všechno do sebe skvěle zapadá. Děj má myšlenku od začátku až do konce. Určitě jeden z nejlepších thrillerů vůbec.

Sedm statečných (1960)

Jeden z nejlepších filmových kousků všech dob. Hvězdné herecké obsazení, strhující děj a to vše doplněno vynikajícím hudebním doprovodem. Prostě umělecké dílo.

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Z bláznivých komedii jsou Bláznivé střely asi ty nejlepší. Leslie Nielsen je prostě výborný. Jen škoda že takových " dobrých " komedií je nedostatkové množství.

Avengers (2012)

Výborný zážitek skvěle navazující na předešlé představení jednotlivých hrdinů. Po dlouhé době něco co předčilo mé očekávání. Trošku mě zklamal konec, který mohl být malinko lepší a třeba i odkazovat někam dál. Divákovi, který neviděl předcházející filmy to asi nebude moc dávat smysl . Ale i tak akce na úrovni.

Forrest Gump (1994)

Po všech stránkách dokonalé. Viděl jsem ho mnohokrát, ale pokaždé jako by to bylo poprvé. Film co je opravdovým filmem.

Temný rytíř (2008)

Po všech stránkách geniální film. Začátek prudký a furt se přitápí až do samotného konce. Nolanovi se podařil vytvořit jeden z nejlepších filmů posledních deseti let. Nemůžu nezmínit výkon Heatha Ledgera alias Jokera, který předvedl asi nejlíp zahraného filmového padoucha v historii filmu. Ponoření do této oscarové role ho nejspíš stálo život. Peace.