• Thriller

Billy Elliot (2000)

Pekný príbeh ako aj dobre podaný a herecky to je tiež v pohode, tri nominácie na OSKARA hovoria za všetko! HOD:75%.PS: Keď tancujem cítim, že som ako ELEKTRINA!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Neskutočne pekelná akčná jazda aká tu ešte nebola, s dobrou réžiou ako aj vizuál je cool, kamera a hudba skvele spolu ladia a herecky Tom Hardy a Charlize Theron zvládli svoju úlohu skvele, ale aj zbytok podal slušné herecké výkony. V skutku toto dielo je výnimočné, diváka tu čaká od začiatku a až do úplného záveru extrémna akčná jazda a to prakticky bez prerušenia, ktorej sa nedá vôbec nič vyčítať- jednoducho milovníkom tohoto žánru sa musí dielo páčiť! HOD:95%.PS: Nikomu by som neveril, že niekto dokáže takúto pekelnú akčnú jazdu natočiť! BRILANTNÉ DIELO!!!

Sex Drive (2008)

Toto dielo je do cela slušná od-dychovka, síce sa tu schuti zasmiať nedá, ale ako rodinná od-dychovka to ujde. Je síce fakt že na diváka to nijako extra nezapôsobí ale ani neurazí. HOD:55%.PS: Chcelo by to výrazne skrátiť filmovú stopáž!

Ruská ruleta (2005)

Veľmi slušné Francúzke dielo! Príbehovo dobré ako aj réžia aj čiernobiely vizuál bol cool, dodáva tomuto dielu vierohodnosť- autentickosť a takisto herecké výkony sú na slušnej úrovni. HOD:75%.PS: Akým spôsobom je toto dielo podane si zaslúži len pochvalu!

Avengers: Age of Ultron (2015)

Začnem z ostra- veľké sklamanie! Ako som sa na toto pokračovanie tešiel tak po 15 minútach som veľmi rýchlo vychladol. Príbehovo to na svoju filmovú stopáž nemá toľko čo ponúknuť a tým pádom je to dosť veľká nuda- hlavne prvá polovica filmu nestala za veľa, veľké množstvo nič nehovoriacich a nudných dialógov sprevádza tento film: ešte k tomu trápne hlášky Roberta Downeya Jr. boli priam do plaču. Režisér Joss Whedon sa tiež ničím nezaskvel, bola to len rutinérska jazda. A od takéhoto bohatého hereckého zastúpenia by divák čakal dôveryhodnejšie herecké výkony a nie aké nám boli predvedené-a ešte k tomu ani jeden z hercov tu nijako zvlášť herecky nevyčnieva a film nemá žiadneho rázneho lídra. Jediné pozitívum bolo obsadenie Elizabeth Olsen na ktorú sa aspoň dobre pozeralo a takisto jej her.výkon bol dobrí. Je to len akési priemerne dielo ku ktorému sa pravdepodobne už nevrátim! HOD:68%.PS: Veľké sklamanie!

Pitva mimozemšťana (2006)

Čo k tomu povedať, ťažko uveriteľný príbeh ale takto nejako to bolo.Rozhodne toto dielo je príbehovo zaujímavé ako aj slušne podané a herecky je to tiež dostačujúce. HOD:65%.PS: V celku stráviteľný filmík!

Pařba v Mexiku (2014)

Strašne zlý pokus! Jedná sa o céčkovu záležitosť, ktorá nedokáže diváka ničím zaujať a to nie ešte pobaviť. Herecké obsadenie úplne nezmyselne, ktoré trieska jednu trápnu hlášku za druhou. HOD:20%.PS: Veľká škoda času!

Den poté (2004)

Toto dielo príbehovo nemá čo ponúknuť na svoju stopáž, zo začiatku síce toto dielo diváka zaujme ale postupom času nudí a nudí! Skrátka je tu množstvo nudných či nič nehovoriacich dialógov, ktoré diváka priam uspávajú. Ešte k tomu ten nedôveryhodný herecky výkon Dennisa Quaida toto dielo posúva na béčkovu úroveň! HOD:55%.PS: Je tu doba ľadová :)

Dilema (2011)

Strašne nudná záležitosť! Príbehovo to nemá na svoju stopáž čo ponúknuť a tým pádom je množstvo nudných a nič nehovoriacich dialógov ktoré príšerné nudia. Skratka treba mať veľkú odvahu vôbec film dopozerať! HOD:25%.PS: Veľká škoda času!

Frank (2014)

Strašne nudne a uletené dielo o skupine ktorá skladá akýsi nezmyselný album, pričom FRANK nosí na hlave helmu akej si komiksovej postavy, ďalší zase pichá figuríny, ďalší je hrdzaví atď. Skratka je to veľmi slabé dielo- priam až na Céčkovej úrovni! HOD:20%.PS: Veľká škoda času!