Lov lososů v Jemenu (2011)

Klasická slaďárna v příjemném britském kabátku. ke konci zbytečně protahovaná, ale postava premiérovi tiskové mluvčí je tak výborná, že (i když je vedlejší) přidala jednu hvězdu.

Babadook (2014)

Slušnej náhul, nevěděl jsem komu bych dal přes držku jako prvnímu. Synáčkovi, nebo labilní matince? Výborný v atmosféře, zvláštně, ale dobře podaný.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Už dlouho jsem neodcházel z kina zpocenej, s idiotským úsměvem na xichtě a s chutí roztřískat svoje dvanáct let starý mondeo o první kandelábr! Náser jak hovado, jděte na to!

Ex Machina (2014)

Tak nám zase někdo stvořil UI a protože to byl chlap, musí mít její inkarnace samozřejmě i pekáč. Takže sledujte tohle parádní komorní sci-fi drama a doberte se pravdy. Ten kdo dlouho nezasunul bude překvapen, znalejší pánové pouze pokývnou hlavou.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Četl jsem první díl trilogie a bylo to béčko jak prase.... Uvidíme co z toho bude.....

Daredevil (2015) (seriál)

Zatím nejlepší komiksový seriál. Jako by ani nepatřil Marvelu, ale spíše temnějšímu DC Comics. Atmosféra je výtečná (podobně jako u Gothamu, ten ale u mě dojel na nudný scénář), herecky dobře osazeno (Kingpin rulezz!!) a i po stránce dialogové nemám co vytknout. Tohle se povedlo a já čekám na další sérku!!

Paddington (2014)

Hezké, příjemně britské pro mě i pro děti. Povedlo se.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Já vím, je to biblický příběh a těžko se na něm bude něco měnit, ale je fakt že tady dává všemocný a milosrdný bůh Egypťanům, jejich dětem i zvířatům na prdel tak, že bych to nepřál ani nejhoršímu nepříteli. Natočené je to všechno moc pěkně, ale pro mě obsahově prázdné a nezáživné. A první film, kde bych ztělesnění Boha dal nejraději pár facek.

Jupiter vychází (2015)

Wachovský umějí pracovat s vizuálem, to ja ale tak všechno. Jinak to celé je jedna veliká demence. I když námět jako takovej mě neurážel, zapracovat na politice a celém příběhu....klidně to mohlo bejt dobrý.

Sedmý syn (2014)

Tak já nevím, ale četl někdo z producentů ten scénář? Jak je možný že na takovou šedou a unudlanou průměrku dal někdo peníze? To je ale srajda. Jedna hvězda navíc za dceru, té je ale šest a určitě není cílovka.