Hostitel (2013)

Ťažké hodnotiť film, ktorý sa tvári ako jedno a pritom je to druhé.. Ak hľadáte dobré sci-fi tak pozrite trailer a ďalej nepokračujte. Ak však hľadáte pokračovanie upírov ktorí už nie sú upíri, smelo do tohto filmu. Filmu zloženého z kopy "vážnych" pohľadov, vtipných scén ktoré asi nemali byť vtipné a samozrejme dilemy či spať s jedným alebo s dvomi, alebo spasiť svet a spať so všetkými :)) A prečo dve hviezdičky? Lebo bohudík (bohužiaľ?!) aspoň herci nemali také priblblé výrazy ako v predošlých Meyerovkách. Škoda tohto spracovania, námet to BOL slušný..

Madagaskar 3 (2012)

Kde sa podelo to čo Madagaskar robilo Madagaskarom? Už mi tam chýbala len rovnako farebná Katy Perry z ktorej pŕs by šľahal ohňostroj, veď to nemalo dej, vtipné momenty, atmosféru, nič :/ Kebyže chcem čumieť na fialové farby rôznych odtieňov, kuknem Avatara....

Petříkův výlet na měsíc (1990)

Moja najobľúbenejšia pohádka z detstva. Krásna animácia, pekný príbeh. Odvtedy sa mi sníva, že viem lietať :)

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

Ako spestrenie je to super, ale kebyže to mám hodnotiť ako 1. diel môjho milovaného seriálu tak ma chytá hrôza. Teda skorej nechápem kto napísal postavu Katie, som jediná kto si myslí že je ako z Céčkovej paródie na veľmi zlú komédiu? A tá nepodarená napodobenina Amy Farrah Fowler? Penny a Amy nesaháte ani po päty vy ochechule! :D

Princezna Mononoke (1997)

Pre mňa je čarovný tento film v tom, že keď som ho videla po prvý raz ako cca 8 ročná, bol pre mňa úplne niečím iným ako keď ho pozerám teraz. Je to niečo ako Malý princ vo filmovej podobe. Nádherná animácia s perfektným dejom, pointou a "skutočnými vymyslenými" postavami robí z tohto filmu môj najobľúbenejší z dielne Miyazakiho.

Simpsonovi (1989) (seriál)

5 hviezdičiek za staré série, 2 za nové diely. Niekedy by si mali ľudia uvedomiť že v tom najlepšom treba prestať, bohužiaľ u seriálov to pochopil zatiaľ málokto. Keď sa u animovaného KOMEDIÁLNEHO seriálu nezasmejem alebo aspoň neusmejem ani raz, je niekde chyba. Je čas posunúť sa ďalej...

Divoké vlny (2007)

Nádherné prostredie, super pôvodný dabing, perfektná hudba, úplne iný pohľad na animák a ešte k tomu kuře Joe? Im in heaven!

Stmívání (2008) odpad!

Až doposiaľ som netušila že film môže byť paródia sama na seba ale keď to beriem ako komédiu tak 5* Odporúčam pozrieť kinoripy, so smiechom divákov je to super :D Celé zle..

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Suverénne najslabší diel či po filmovej alebo knižnej stránke. Kniha mi prišla ako Rowlingovej pokus o premostenie typu niečo napíšem nech som konečne na 7 ktorá už je hotová a film mi pripomína braky typu Twilight - pipinky budú nadšené ale milovníci knižnej série si budú trieskať hlavu o stenu a kričať prečo.. Po super 4 a dobrej 5 si 6 toto nezaslúžila :/