Roztříštění (2019)

Je blázen. Není blázen. je blázen. Není blázen?

Syn temnoty (2019)

Dark side Superman. Bavil jsem se moc

Irčan (2019)

Parádní gangsterka

Ad Astra (2019)

Nuda v kině..

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Další z řady tendenčních, liberálně-levičáckých publicistických škvárů (se vzornou uvědomělou eurosoudružkou Fridrichovou v čele) určených pro voliče pětiprocentních stran havloidního eurodementobloku, pro voliče sluníčkových havlo-libtardů Drahoše a Šláfenberga, a v podstatě pro celou liberálně-levičáckou kavárenskou komunitu z ČSFD😏✊

DW - European Journal (2012) (pořad) odpad!

Extrémně sračkoidní, liberálně-levicová, politicky hyperkorektní, multikulti-sluníčkodní europropaganda evropského středního proudu. Pro tupé sluníčkové eurosvazáky a libtardy z ČSFD jak dělaná, což dokládá i hodnocení😏💩

Newsroom ČT24 (2015) (pořad) odpad!

Další lascivní kontrapropaganda našeho hlavního veřejnoprávního indoktrinačního media - České TOP09/Euro vize, určená pro naše liberálně-levicové neomarxistické promigrační bruselosvazácké rusobijecké multikulti/LGBT ideologické křídlo, plné samozvaných lepšolidí, libtardů, gayů, sluníčkářů, pseudointelektuálních debílků, ze škol zmasírovaných tupých pubertů, volící stádovitě progresivní Pirátskou ultralevici, a postarších bývalých členů drtivého protikomunistického odboje, vedeného od stolů pražských socialistických kaváren🙊 Pro toto eurosvazácké ideologické křídlo, seknuté se svým černobílým viděním světa kdesi v 70.letech v době studené války, a pro které je svět stále podobně rozdělen imaginární železnou oponou na hodný, neomylný a pravdomluvný bratrský západ, myslící to s námi dobře, a na zlý imperialistický východ, chrlící do našeho evropského sluníčkova zlé diverzní agenty, a zahlcující nás svým hybridním "fejk ňůsem", díky čemuž tu volby vyhrávají ideologicky nesprávní lidé typu Zeman, Babiš, nebo Okamura, tak pro podobně smýšlející exoty, je tato eurosvazácká masírka z ČT v naprostém souladu s vlastním ideologickým konfirmačním zkreslením😏💩