Kill Bill (2003)

Velmi slabá Tarantinova záležitost, jak je zde často obdivováná vizuální stránka filmu, která je podle mého hodně pod průměrem. To, že si ve filmu hraje s barvami není zase až tak obdivuhodné, protože z toho buhužel vychází celá vizuálnost filmu. Námět a scénář? Nemůžu pořád věřit, že tohle mohl zplodit někdo, kdo ztvořil legendu jako je Pulp fiction.

Superbad (2007)

Vtipná záležitost, která je plná mladického elánu do života, ať už to stojí jakoukoli cenu. Po prcičkách další záležitost pro mladé, která mě nadchla a pobavila s obyčejností v dialozích.

Taz-mánie (1991) (seriál)

Prostě animovaná klasika pro nás co jsme nevyrůstali ve světě digimonů a jiných -monů.

Španglicky snadno a rychle (2004)

Nemůžu si pomoc, ale velmi mi sedí styl a inteligentní humor J. L. Brookse, ale tento film na mě dýchá jakousi naivitou, že matka, která miluje svou dceru obětuje její ,,štěstí", které je u nás v civilizovanějším světě definováno trošičku jinak než v Mexiku a chce si za každou cenu ponechat výchovu své dcery, což je pochopitelné. Oproti As good as it gets tu herci nepředvádí nic světoborného, pouze tedy Adam Sandler, je tradičně ve skvělé formě, Téa Leoni ta je opravdu příšerná. A Paz Vega jako hlavní hrdinka nemusí vůbec nic hrát a stačí se pouze nechápavě dívat.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

No tak tohle snad ne, příšerné dialogy a vůbec celý scénář. Režie jako od nějakého netalentovaného studenta filmové školy a herecké výkony... Celý film jako noční můra

Specialisté na vraždy (1998) (seriál)

Velmi dobrý německý krimiseriál, případy psychopatických sériových vrahů řešené s psychologickým rozborem Dominika Borna. Potvrzuje, že nejen starší německé krimiseriály jsou dobré.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Co se týče tohoto seriálu, tak to je srdcová záležitost nedělních podvečerů.

Tajnosti (2007) odpad!

Hrozivý odpad! Scénář zřejmě nějaký vtip? Takové problémy bych opravdu chtěl mít! Frustrovaná nula co nemá co dělat, jak na plátně tak za režijní stolicí.

Psanci (2006)

Po filmové stránce skvěle zpracovaný snímek o mafii a přátelství přetrvávající z dětství. S noblesou a okázalostí natočený snímek s nijak originální myšlenkou, ale to zpracování... lahůdka. Tímto snímkem se potvrzuje, že je těžké natočit již něco, co už nebylo zpracováno, ale pokud se vyhraje s něčím co již zpracováno bylo může z toho vyjít velmi příjemný snímek se skvělým uměleckým dojmem.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

No nápad udělat českou telenovelu podle idiotské telenovely zahraniční... To je vrchol a je vidět jaké filmy a seriály se u nás prosazují a jak ,,skvělí a nadaní režiséři" se u nás rodí. Je načase udělat něco pro českou kinematografii a to ,,zabít" současnou generaci tvůrců.