• Krátkometrážní

Modern Warfare: Frozen Crossing (2010) (studentský film)

Jakožto studentský film, je to na hodně dobré urovni. Tvůrce s kamerou umí a je to celkem nadprůměr oproti většině studentských filmů.

Den & Noc (2010)

Velice pěkně provedené a hlavně originální!!

Já a moje příšera (2007)

Tož taková pohádka o lochnesce pro celou rodinu :). Pozitivní je to, že ,,příšera,, je vytvořena velice solidně a nejedná se o žádný trapas. Připomělo mi to v pár scénách Zachraňte Williho, možná až moc.

Počátek (2010)

Po téměř bezprostředním shlédnutí: BOOM, který svému významu nedospěl. Vymyšleno to bylo velice dobře, ale potenciál nebyl využit tak, jak by se slušelo :(. Na mě příliš ukecané. Je to částečné zklámání převážně kvůli nevyužitým možnostem postav ve snech (ohýbání města apod., jednou je za 2 a pul hoďky opravdu málo!). Další skulinka je, že všechna nálož akce je ukázána v traileru a film samotný nepřinesl téměř nic víc. Pravdou ale zůstává, že i přes mou kritiku je tenhle filmek vysoko nad průměrem nejen svojí myšlenkou, ale i zpracováním (např. scéna ve výtahu se stavem bez tíže). Osobně považuji za nejlepší část filmu tu, kdy DiCaprio veme poprvé do snu Ellem Page coby mladou architektku. DiCapriův Prokletý ostrov a Nolanův Temný rytíř jsou lepší jak tohle.

I Love You Phillip Morris (2009)

Čekal jsem, že to bude úplně o něčem jiném, tudíž jsem byl velice překvapen tím, že to bylo podle skutečné události. Obsah filmu jsem četl až po shlédnutí. Carrey i McGregor hrají suprově a buzíci jim šli :)

Na odstřel (2009)

Nechápu, kde vzali u žánru filmu odvětek Mysteriózní, ale budiž. Film spadá do průměru, není to nijak zvlášť zajímavé a ani napínavé. Na mě to působilo velice roztěkaně. Ještě bych chápal, že můžou mít noviny informace větší než policie, ale že je před policií dokonce tají a ani v krajní situaci nic neřeknou, to mi přišlo na hlavu. Navíc Crowe vypadal více jako detektiv, než novinář a samotný konec filmu je zbytečně překombinovaný.

Pecan Pie (2003)

Jim je prostě šílenec, nevim proč, ale připomělo mě to Ace Venturu :-D. Škoda že to nebylo delší.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Dokonale natočený 10ti hodinový válečný film, ve kterém neschází vůbec nic. Spíš z toho chrlý tolik emocí a zážitků, že to člověk ani všechno nebere. Neskutečně silné, nejlepší co může člověk z žánru dostat!