• Krátkometrážní

Elvis (2022)

Hořko trpký příběh krále Rock & Rollu zabalený v neskutečné slávě. Ve finále je to neskutečně smutné. Nikdy jsem o Elvisovi moc nečetl, ale už to napravuju. Dostalo mě to na 100%

Top Gun: Maverick (2022)

Dám tych plných protože je to fakt výborné! Neskutečně krásně zmáknutá práce po všech směrech. Podsta starému filmu v moderním kabátu, ale celé to stejně jede na vlně oldskoolu. Žral jsem to od první klapky. Soundtrack je naprosto TOP sám o sobě. A Tom je alien :-D

Halo - Dokonalost (2022) (epizoda)

Závěr paráda! Je hrozná škoda, že to takto nemohlo vypadat od začátko. Na efektech to očividně pořád strádá, ale celkově je to super a v rámci série je to výborné.

V nemilosti (2021)

Mrazivé, tísnivé a překvapující zároveň. Výborná Sandra ve výborně napsaném fuck upu, který jde do hloubky a do šířky v mnoha rovinách a dějových linkách!

Peacemaker (2022) (seriál)

Fckn lovin it! Mnohem lepší jak celý The Suicide Squad! Jak se říká, že něketeré role jsou předurčeny jistým hercům. Tak tohle je Cenova životní role :-D nehorázně dobré! Spučasně je to taky parádní oslava Rockové hudby!

Arcane (2021) (seriál)

Epic! Na poli animovaných seriálů jsem neviděl asi nic lepšího. Animace neskutečně skvělá a kreativní. Každý záběr, každé políčko screenu mě absolutně bavilo a dokázalo učarovat. Voicovery postav posunují hranice daleko za veškerou konkurenci. Hlasový projev mi někdy přišel snad lepší než ve hraných filmech. Hlavně u Powder... like wtf. Dospělá podívaná se vším všudy.. atmosféricky napěchované k prasknutí s výborným soundtrackem... prostě boom jak pejča :D

Arcane: League of Legends - Změnu přinese jenom násilí (2021) (epizoda)

Hrou jsem nepolíbený, ale tohle je naprostá špička seriálového světa! Alespoň toho animovaného a to ne jen z hlediska animace, ale i příběhu, hereckého projevu a celkového pojetí... dospělé, brutální, krvavé, temné, emotivní. Tohle posouvá hranice a jde to mnohem dál, než cokoliv, co jsem za par poslednich let viděl. A vubec, je to proste hrozný mazec!

Naega salinbeomida (2012)

Výborné! Scénáristicky na jedničku! Závěr je možná trošku přetažený, ale to nemění nic na tom že se jedná o výbornou záležitost.