• Krátkometrážní

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Wow. Fakt nechápu jak si Marvel nedokázal pohlídat ten překontrastovaný a přegradeovaný CGI binec. V porovnání s čímkoliv před Infinity War je tohle hrozně obyčejné, neoriginální a efektně nezvládnuté. Ale nemůžu říct že bych se nebavil. Herecky je to super a i ten příběh s Kangem je v pohodě. Jen to zpracování je fakt o třídu neli dvě níž než by asi každý čekal.

Tetris (2023)

Naprosto super! Totální kriminálka.. kvůli tetrisu!! Mega mě to bavilo. A je to skvěle obsazené. Tetris zná snad fakt každý, ale vůbec jsem netušil že je z Ruska a už vůbec ne jaké tahanice za tím stály.

Ve při (2023) (seriál)

Jeden z těch seriálu, který je absolutně nepředvídatelný! Scénáristicky je to hodně hravé. Vývoj dějem a to jak se to celé stupňuje a hrotí s každým dílem do většího extrému je choas a šílenost. Tam kde bych to já dávno zabalil, tam to teprve nabíra koule!

Avatar: The Way of Water (2022)

Neskutečný obraz!! Nic hezčího jsem v kině fakt neviděl. Jinak je to hodnĕ stejné jak jednička. I když voda a vše pod vodou je fakt ukrutně boží, hravé a nové, tak mi v tom všem chyběl wow moment a víc přísnější akce. Sází to hodně na rodinu, jen to dělá líp než Diesel. Ps: taky vám ten konec a útěk z potápějícího se letounu připomínal Titanic?

Moneyball (2011)

Bavilo mě to hlavne díky parádnímu Pittovi. Čekal jsem ale mnohem víc inspirativní příběh. Třeba v porovnání s nedávno viděným Hustle je to slabší.

Dance 100 (2023) (pořad)

Dobré to bylo! Čekal jsem trapárnu, ale fakt mě to bavilo a některé výstupy byly celkem pecička. Palec navrch i za ten system hodnocení, kdy místo poroty hodnotí samotní tanečníci, je fakt super. Ps: Je to místama hodně gay, ale to se dalo čekat když se tančí :D

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

100procentní zábava a jestli to padne do modra tak se fakt nase*u. I když to nejsou Gentlemani, tak je to pořád chytřejší a zábavnější jízda než 80 procent žánrových filmů. Hezky tučné 4* a kloubouček za tu kadenci filmů jakou nám Guy posledních pár letech servíruje aniž by padla kvalita.

The Cloverfield Paradox (2018)

Ooft. První polovina je alespoň komediálně zábavná, pak to jde do kytek. Moc emocí, nic nefunguje. Meh. Horor to neni vůbec a ke komedii to nemá daleko.

Luther: Pád z nebes (2023)

Krimi průměr s kupou podivných přechodů v ději, kdy jsem kolikrát nevěděl jak na něco přišli. Námět ale super. Škoda toho televizního looku. Místama to působý lacině jak vizuálně tak herecky a choreografně to drhne při potyčkách. Idris s Andym ale super a jen škoda, že ten potenciál zůstal tak nějak na půl plynu nevyužit.

Chris Rock: Selective Outrage (2023) (pořad)

Chris Rock je ale hrozně ukřičený, skoro jak ten Kevin Hart a až na pár dobrých fórků a závěr o facce od Wilouše je to tak nějak průměr. Žádná odrovnávačka.