• Krátkometrážní

Na západní frontě klid (2022)

Nepoznamenaný předlohou, neviděl jsem ani staré filmové verze, ale teda chytlo mě to za vajca pořádně! Němčouři natočili válečný epos první ligy. Výborná kamera, vizuál, akce. Herci super. Bavilo mě to velice. Dívat se na tu válku z pohledu němců, se taky jen tak nevidí.

Monstrum (2022) (seriál)

Zpracování je parádní. Líbilo se mi jak to šlo do hloubky samotného Jeffa tak jeho rodiny ale taky do šířky celého případu. Díky čemž jsem měli možnost trošku víc poznat některé jeho oběti i lidi kolem. Po první epizodě jsem fakt myslel, že na to nebudu mít koule to dodívat, jak nepříjemné to bylo!

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda)

Vleče se to, ale hrozně! 5tý díl a o prstenech moci ani zmíňka a akce od druhého dílu žádná. Navíc je tam úplně zbytečně moc dějových linek, takže se to fakt neskutečně vleče. Polovina postav je nezajímavých a hlavní protagonistka je postupem času velice protivná! Nádherné záběry to má a dívá se na to hezky, ale jinak polec dole!

Vždycky budeš moje možná (2019)

Solidní romatic komedoška, kterou nepopřetelně pozvedl Keanu s jeho naprosto skvělým cameem. 3,5* Soundtrack je super.

Bestie (2022)

Hrozně rád bych tomu napálil minimálně 4*, protože námět je super, všechny scény se lvem, lvama jsou naprosto luxusní! CGI je tu v ultimátním topu! Má to dobrou atmošku vcelku po celou stopáž a co si budem, těch survival filmů je jak šafránu. Jenže je to v mnoha ohledech fakt hloupé. Chování postav v mnoha scénách až vyloženě dementní :(. Přece nevlezu do řeky, kde jsem před vteřinou viděl aligátora! Přiznám se že jsem se bavil, ale to jen díky těm lvům!

Ďábel v Ohiu (2022) (seriál)

Je to tak nekde přesně na polovině. Takže 3.5*. Má to mouchy, ale dokáže to v táhnout a bavilo mě to.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Hrozný žánrový guláš a ve značné míře utopení v Taikiho kreativitě, protože to má všechno ale ve výsledku vlastně vůbec nic. Na jedné straně tu máme parádní dospěláckou linku s Thorem vs. Natali a výborným záporákem. Na straně druhé hromadu parodických scén v čele s prásáckým Zeusem. Je to víc komedie než akce a je to víc parodie než solidní film. Vlastně to nemá jediný silný moment. Navíc to celé v mnoha záběrech vypadá hrozně levně.. jak je to možné? Ragnarok byl skvělý! Zdá se že po Avengers jde celý Marvel pomalu pěkně do prdele :(

Elvis (2022)

Hořko trpký příběh krále Rock & Rollu zabalený v neskutečné slávě. Ve finále je to neskutečně smutné. Nikdy jsem o Elvisovi moc nečetl, ale už to napravuju. Dostalo mě to na 100%

Bohemian Rhapsody (2018)

Nabízí se mi to srovnat se včera viděným Elvisem (2022) a jednoznačně musím přiznat že Elvis mě dostal minimálně o tu jednu hvězdu víc. A to hlavně emočně. Každopádné Rami Malek je geniální a celé je to fakt výborné, jen emočně ne tak výrazné, jak jsem čekal.