Simpsonovi (1989) (seriál)

Na Simpsnech mám nejraději jejich naprostou nepředvídatelnost.

Farma (2011) (pořad)

Menší návrat do minulosti nikomu neuškodí. Alespoň můžem ocenit, jak žili a přežívali naši předci.

Troja (2004)

Proč vidět tento film? Protože Brad Pitt. (Ženy jistě chápou :-) ).

Columbo (1971) (seriál)

Columbo je bezpochyb nejlepší detektivní seriál. Peter Falk si v něm vystačil zcela sám, nepotřeboval žádného šampóna ani modelku jako věrného parťáka. Na to, že měl jedno oko skleněné, přišli někteří diváci až po Falkově smrti. Který z herců to dnes dokáže? I po několika shlédnutích má pro mě tento seriál pořád své kouzlo.

Hotel Transylvánie (2012)

Čekala jsem naprostou blbost. Místo toho jsem se skvěle bavila. Nové pojetí hrabě Dráculi coby milujícího tatínka mě opravdu dostalo. Příběh je sice jednoduchý, ale doplněný vtipem a roztomilostí.

Rebelka (2012)

Tak protivnou pohádku jsem snad ještě neviděla. Animace byla sice povedená, hlavní myšlenka dobrá, ale ta pubertální zrzka s šílenými vlasy mi lezla na nervy celou dobu. Aspoň na závěr se mohla učesat.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Mám ráda styl tohoto humoru. Dokud byl Charlie Sheen v serálu, bylo o zábavu postaráno. Bohužel po jeho výměně už nemá seriál ten správný šmrnc. Zbyla po něm jen velká díra, kterou se snaží scénáristé vyplnit trapnějším Alanem a pubertálnějším Jakem.

Vítejte v KLDR! (2008)

Tento dokument není žádným excelentním dílem. Přesto dokázal alespoň trochu odhalit špičku ledovce zvěrstva, kterého se režim v KLDR na místních lidech dopouští. Nebudu hodnotit účastníky zájezdu, protože víc než oni mě zaujalo to, co bylo kolem nich. Jedním slovem: hnus!

Nevědomí (2013)

Přestože jsem film asi zřejmě nepochopila, dávám 4 hvězdy za prostředí, hudbu, hlavní postavy a drony.

U pěti veverek (1944)

Film sice jednoduchý, ale velmi lidský. Má v sobě určité kouzlo v podobě Jindřicha Plachty, kterého mám jako herce moc ráda.