• Krátkometrážní
  • Pohádka

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Because I fucking love science! Postavy z tohoto seriálu docela chápu, neboť mám doma také jednoho takového Sheldona a rodiče chemiky. :) Pro mě nejoblíbenější seriál, vždycky se u něj skvěle bavím a tenhle svět nerdů a geeků je mi blízký a přitažlivý.

2Bobule (2009)

Zaujalo mě akorát jedno hezké moudro: "Lepší je si to posrat podle svýho, než podle toho, co ti raděj ty druhý."

Chceš mě, chci tě (2009)

U tohoto filmu jsem se neskutečně nudila a měla jsem problém udržet pozornost. Gerard byl docela fajn ale postava Abby, kterou ztvárňovala Katherine mě přišla opravdu dost nesympatická.

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Zajmavé nahlédnutí do psychologie takovýchto lidí - "chci zhubnout, ale nechci cvičit, ani jíst zdravě a ani přestat kouřit"... Ale asi je dobře, že takový pořad existuje.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

2 hvězdy především za atmosféru, prostředí a kostýmy. Jinak děj mnohdy dost depresivní, od komedie jsem si představovala něco veselejšího.

Dívka v modrém (1939)

Něžný, křehký, lyrický příběh plný krystalicky čisté romantiky. Při scénách, kdy Nataša Gollová předčítá z knížky či Oldřich Nový promlouvá k obrazu, taju jak máslo na horké palačince. I hudba, jenž je podmanivější než parfém Opium od YSL něžně dokresluje poetickou atmosféru. Manýry Lídy Baarové a nesmělost Oldřicha Nového se potkávají v této jemné černobílé nádheře.

Justin Timberlake - Mirrors (2013) (hudební videoklip)

Vizuálně velmi efektní a poutavý videoklip, zajímavý text. Justin umí. :)

Saltová (2010) odpad!

Toto je nejhorší film, který jsem kdy viděla. Nesmyslný scénář, děj žádný. Honičky v autech a střílečky jsou pro mne vždy velké významné mínus a taky jedna velká nuda. Netuším, co mě vedlo k tomu dokoukat to až do konce, ale velmi jsem toho následně litovala. Angelina prostě zabila jak své nepřátele, tak své přátele bez nějakého většího smyslu. Pro mě bohužel nejhorší film ever.

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Takhle, nemám ráda honičky v autech (ani auta), střílečky, souboje a bitvy, protože pro mě je to jedna velká nuda, která nikam neposouvá děj a když je prakticky celý seriál jen o tomto, tak to si radši přečtu nějakou knížku.