• Fantasy

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ! Příběh je k zamyšlení. Kdyby spolu obě strany spolupracovaly, tak by to mohlo mít happy end. Kdyby je ve dvojce Teresa nezradila a zjistila by to o Thomasově krvi, tak by našla lék. Kdyby Thomas v tomto díle spolupracoval s Teresou, nebo kdyby ji aspoň naslouchal, tak by to také dopadlo lépe. Je to depresivní.

Riverdale - Kapitola 24: Zápasník (2018) (epizoda)

Jeden z nejslabších a nejnudnějších dílů seriálu. Ten konec úplně zabitý, Chic tam točí s Betty incestní Fifty shades of Gray, fakt super...

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad)

Další politická debata, nyní od kanálu Prima (Myslím televizního kanálu, ne toho, kde se skrývá Pennywise. Ale ne, že by to byl takový rozdíl, oba kanály obsahují sračky. A když už se bavím o tom Pennywiseovi, tak co by asi Zemanovi nabídl, aby za ním vlezl do kanálu? Začíná to na B(viróza) Ale teď vážně. Už jsem tu chtěl napsat svůj oblíbený výrok: "No, pořád lepší, než projevy prezidenta," no, nyní ale nevím, asi tohle napsat nemůžu. Čím větší hovadina, tím větší potlesk. Jakoby snad v obecenstvu byli naprogramovaní roboti s nějakým "sračkoměřičem" a čím větší sračka se řekne, tak tím ukazatel více vystřelí nahoru a ozve se odpovídajcí potlesk. Drahoš mi přišel nejistý a zaťatý, jakoby měl během debaty průjem a Zeman zase typicky urážel. No, do pozadí při nějaké jiné, smysluplnější činnosti dobrý. Redardi se tomu budou smát a chytří lidé brečet. Fakt (mínus) 100%

Tell Me How I Die (2016)

Nebylo to úplně špatné. Hlavně ta myšlenka byla zajímavá. Avšak našlo se tady plno zbytečných linií, bez kterých by byl film mysterióznějším a méně nudnějším. (pro ty, kdo viděli, tak mluvím o té dějové linii s doktory). Kvůli tí jsme se hned na začátku dozvěděli, že se jedná lék na zlepšení paměti. Mnohem lepší by bylo, kdyby to začalo rovnou tak, že banda lidí jde do nějakého testovacího střediska, aby otestovali novou betu nějakého neznámého léku. Ale nejvíc mě nasral ten konec. Skončilo to jakoby v polovině. Bylo to jako, kdyby režisér řekl: "No, tak já už na to seru, už se mi dál točit nechce. Přidáme tam policejní houkačku a titulky. Ať si promně za mně divák domyslí, co se bude dít dál."

22 nenme no kokuhaku: Wataši ga sacudžinhan desu (2017)

V polovině filmu jsem dostal strašnou chuť si pustit korejský originál, ten se mi totiž líbil až tak, že jsem ho měl v oblíbených. Japonská verze mě totiž nudila, soustředila se spíše na psychologii postav, narozdíl od korejské, ta měla skvělé akční scény, které si pamatuji i po třech letech. Taky mi tam chyběl nějaký akční soundtrack, myslím, že by dokázal navnadit napínavou atmosféru. Nejsem žádny co remake, to odpad, naopak mám názor, že remaky své originály předčí. Ale tohle není ten případ. Tisíckrát více doporučuji Korejskou verzi.

Přicházejí v noci (2017)

Nuda. Sám jsem překvapený, že se mi to líbilo. Nejspíš mě na tom zaujala ta atmosféra a příběh. Neustále jsem si kladl otázky, jak bych se v dané situaci zachoval já. Co bych udělal, kdyby vypukla nějaká taková nákaza? Pustil bych je dovnitř, nebo ne?

Gerald's Game (2017) odpad!

Nuda. Celý film je hlavní hrdinka na posteli. Žádný zajímavý a nervy drásající příběh. Soundrack nulový, což je podle mě největší škoda. Díval jsem se dvacet minut, pak jsem přeskočil na konec a viděl, že Jessie je stále na té posteli, tak jsem si řekl, no tak na tohle fakt chuť nemám a film jsem vypnul. Možná se na něj ještě podívám znova, Kinga mám rád. I Flanagana mám rád, nebo jsem minimálně měl, za jeho Oculus. Ale pak natočil průměrnou Ouiju a sračkoidní Hush. No, raději bych šáhnul po něčem jiném, třeba It Comes at Night, který se taky odehrával v jednom domě a jen s několika herci, ale byl mnohem lepší, než tohle.

matka! (2017)

Film, kdy rozumím negativním i pozitivním recenzím. Je totiž nepochopitelný. Chytří uživatelé, co rádi rozjímají nad filmem a píší o něm komentáře na sto řádků budou z tohohle pěkně v háji. Protože nebudou ohledně toho nacházet slova, tak se spokojí s kometářem obsahující pouze WTF. Jestli patříte k těm filosofickým filosofům a potřebujete při filmu neustále přemýšlet a filosofovat, tak se na to raději nedívejte. Já patřím k zaostalé skupině idiotů, která nad ničím nepřemýšlí a spokojí se pouze s tím, co se zrovna děje na obrazovce. Vysvětlení filmu na internetu obsahovalo plno nějakých biblických mouder, takže mě to zmátlo ještě více.

Zhan lang 2 (2017)

Jednička mě nebavila, dokonce už ani nevím, o čem byla. Ale tenhle díl je opravdu lepší. Líbilo se mi, že se odehrával v Africe a zachytil její nepokoje. Akce byla krásně provedená, až na některé efekty, hlavně s ohněm, ale nic, co by se nedalo přežít. Film utekl rychle a to je hlavní.