• Fantasy

Stranger Things (2016) (seriál)

Průhledné jak sáček. Příběh by mohl být o hodně promakanější, žádných zvratů se nikdy nedočkáme, a ta nejpravděpodobnější možnost je vždy ta pravdivá. Pro někoho může být lákadlo atmosféra 8o let, já však tu dobu moc rád nemám, takže mě nijak neoslovila. Dětští hrdinové mi příjdou nesympatičtí, jeden je hnusnější, než druhý, ale časem jsem si na ně zvykl. Celkem mě překvapilo, že si je lidé vychvalují, protože většinou, když je hlavní hrdina teenager/dítě, tak většina uživatelů nadává a hned to odsoudí jako "kravina pro puberťáky". Ale abych jen nenadával, tak mě hodně bavilo dilema Winony Rider, která ztratila svého syna, to bylo natočeno obstojně a seriál v té době ještě působil vážně. Pak příjde druhá série a ten vážný feeling se vytratí a je to už pohádka. Pro mě normální seriál, který by si zasloužil tak 65%. Opravdu nechápu, co na tom všichni vidí, ach jo. Třeba Game of Thrones bych osobně 92% nedal, ale kvůli své výpravnosti, rozsáhlému příběhu, efektům a kostýmům, to chápu. Ale tady tohle? Na tom nevidím nic nadprůměrného.

Exorcista - Obřad a opakování (2017) (epizoda)

Určitě díl, který mě bavil, ale je pravda, že je roztahovaný a poměrně zbytečný. Kdyby tento díl nebyl a bylo by rovnou finále, tak by se nic nestalo. Ale já jsem šťastný za každou vteřinu navíc, protože the Exorcist je prostě boží seriál! :D

Exorcista - Nejsem hoden (2017) (epizoda)

Dojemné. Už dlouho se mi nestalo, že by se mi chtělo u seriálu brečet. Oproti minulému dílu, který byl takový "nijaký" se finále opět vydařilo!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Pro mě nejlepší Transformers a ani nečekám, že už bude nějaký povedenější. Ty s Markem Wahlbergem jsou sice taky super, avšak na 1, 2 a 3 vůbec nemají.

Americký zabiják (2017)

Nejlepší byl začátek, prvních patnáct minut. Pak už se z toho stal typický americký neoriginální akčňák. Ale aspoň nenudil.

Dark (2017) (seriál)

Tohle a Stranger Things? Tohle? Stranger Things je oproti tomuhle sračka s příběhem, co by dokázalo vymyslet i pětileté děcko, ve Stranger Things už od začátku víte, co se děje, protože ta nejpravděpodobnější možnost je ta pravdivá. Oproti tomu v Dark je příběh zamotaný a ze začátku vůbec nevíte, co se vůbec děje a nemáte ani ponětí, jak to všechno dopadne. Každý díl odhaluje nové souvislosti a vše se zamotá ještě více. Každý záběr má tady svůj smysl. Vizuál je taky perfektní. Je to boží seriál.

Runaways - Rewind (2017) (epizoda)

Tento díl byl spíše vysvětlovací, oproti prvnímu mě teda moc nebavil.

Runaways - Reunion (2017) (epizoda)

Tento díl se mi hodně líbil. Ale očekávám od toho negativní recenze, je to viditelně natočené pro teenagery. Jenom škoda té sci-fi zápletky, myslím, že by to bylo lepší jako reálný a mrazivý thriller o tom, že děcka zjistí, že jejich rodiče patří do nějaké sekty a že po večerech obětují oběť Satanovi :)