• Fantasy

Comedown (2012) odpad!

Trailer vypadal skvěle. Chvíli jsem uvažoval, že dám aspoň 1* za věžák, ale kvůli dlouhému rozjezdu, nulovému soundtracku, (ne)hereckým "výkonům", nesympatickým postavám a ubohému vrahovi jsem si to rozmyslel. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

Skafandr a motýl (2007) odpad!

Takové psychotické patlaniny, kde se celý film trápí jeden nebožtík a nakonci stejně vždycky (neočekávaně) zemře, nesnášim. Přiběh stál, stejně jako v podobných filmech, za hovno. Chudák ten chlap, tak se namrkal. Doufám, že už nikdy neuvidím film typu: nalezení nějaké nemoci, nejčastěji kuličky na mozku, nějakě obrny, aids, a další nelečitelné kraviny, které Hollywood a spol vůbec dokáže vyhledat a někdy mám pocit, že by i vypustili mezi lidi novou nemoc, jen proto, aby rozbulili pár lidí.

Oltre il guado (2013)

Přiznávám, že to bylo místy mrazivé, ale bylo to taky moc nudné. Jako 3o min. kraťas bomba, ale 1,3o min film... bylo to místy moc protahované... Strašidelnost 3/4 Brutalita 0/4

ATM (2012)

Nekonečná nudící nuda Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4

Laid to Rest (2009) odpad!

Amaterský, nezáživný, nenápinavý HNŮJ!!!!!! Strašidelnost 0/4 Brutalita 3/4

Paddington (2014)

Zábavné, medvídek strašně roztomilý, narozdíl od Nicole, ta je děsná mrcha. :D. Ale to, jak si tam jen tak chodil po přelidněném nádraží a nikdo nic :(

Splice (2009)

PANEBOŽE! TAK ZAJÍMAVÝ NÁMĚT! A REŽISÉR TO TAK POSRAL!!!! Mohl z toho být skvělý kousek, kde by vědci vytvářeli mutanty, ale jeden se jim vymkl z rukou a začal je zabíjet. Ale místo toho to bohužel byla nudná kravina, kde vědci vytvořili "člověka". A místo toho, aby se navzájem začali vraždit, tak se začali , ehm... no něco jiného. Režisér měl v rukách takový úžasný námět a udělal z toho takovou blbost. Ale lepší, než se dívat hodinu a půl do zdi, takže tomu odpad nedám... Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4

The Houses October Built (2014)

Bylo to divné, škoda času. 1* za obstojné masky. Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4

Ten, co tě sleduje (2014)

Malé hodnocení váždě nechápu. Open Windows byl skvělý, napínavý a strašně zamotaný thriller. Příběh byl fakt neskutečně pomíchaný. Jen nechápu, proč žánr horor, s kterým to nemělo nic společného. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

V moci ďábla (2005)

Věřte si čemu chcete... :) Strašidelnost 2/4 Brutalita 1/4