• Fantasy

Hrůzná minulost (2012)

Ehm... O čem to bylo? Strašidelnost 1/4 brutalita 0/4

Equalizer (2014)

Další Marvelovka. Spider-man má pavučinu, Denzel má vrtačky, kladívka a neuvěřitelnou chytrost. Film má přehnaně dlouhou délku - a na to má strašně málo akce. Prvních 45 minut skoro žádná nebyla, ale pak, jak Denzel zabíjel půl hodiny nepřátelé v tom Bauhausu TAK TO BYLO VÁŽNĚ ÚŽASNÉ!!!! Dalším velkým nedostatkem je konec. 5 bezvýznamných žoldáků zabíjí v Bauhausu půl hodiny a s Bossem Ruské mafie bojuje 2 minuty.

Zátah: Vykoupení (2011)

Pokud chcete vidět film plný akce, ale nepotřebujete příběh...

Kalvárie (2004) odpad!

Stalo se Vám někdy, že jste viděli nějaký film a na další den jste nevěděli, o čem vlastně byl??? A nebo když se Vás někdo zeptá, zda jste viděli nějakou trapnou hovadinu a vybaví se vám pořád jen jeden film? A nebo že jste hodinu a půl dlouhý film přetáčeli a shlédli za 30 minut? Tak Kalvárie je přesně ten případ! NUDNÝ, NEZAJMAVÝ AMATERSKÝ FILM BEZESMYSLU! Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4 Dodnes se z toho nemůžu vzpamatovat!

Skinwalker Ranch (2013)

Horory s protáhlými šedými postavami mě odjakživa děsí(ne, že by tady byl na NĚ pořádný záběr, ale tak to u FF bývá). Zase nudný rozjezd, ale tak to u hororů už bývá. Pak, posledních 30 minut se alespoň něco dělo a kvůli mé lásce-strachu k ufonům jsem si to užil. Strašidelnost 2/4 Brutalita 0/4

Shadow Walkers (2013)

TAKŽE SE NAKONEC NEDOZVÍME, PROČ SE ROZDVOJILI. Od režiséra Polsedního Domu Nalevo bych čekal něco lepšího. To rozdvojování začalo až v polovině filmu, začátek byl strašně nezáživný. Mohlo to být napínavé, ale nic :(. Strašidelnost 0/4 Brutalita 0/4 JAKÝ DEBIL TOMU DAL ŽÁNR HOROR?

Nesvatý (2010)

Tak tohle je můj 2. horor jen od Nizozemců, první byl Lidská Stonožka. Příběh byl, jak už mnozí napsali, úplně sjetej, bez logiky, ale alespoň nenudil, jak některé slashery, kdy je vražda-kecy-kecy-kecy-vražda-kecy, třeba jako byl Silent Night, kde byl zase Santa Klaus. Efekty byly moc počítačové, šlo to poznat. Film na odreagování, ale nic extra. Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Animal (2014)

Zvíře vypadalo jako plastová figurína z 50tých let. Ale film mi vadil hlavně ve scenáři. Prvních 15 minut skupinka putuje po lese a pak si uvědomí, že se ztratili. Pak narazí na "zvíře", které je chce spapat. Pak se 5 minut honí po lese, to se mi celkem líbilo. Poté dorazí do chaty, KDE ZTRÁVÍ ZBYTEK FILMU ČUMĚNÍM DO ZDI! Ještě, že to bylo alespoň krátké. Strašidelnost 0/4 Krvelačnost 3/4

The Damned (2013)

Strašně mě to bavilo. K*U*B*A napsal: Budovat atmosféru strachu a nejistoty Garcíovi moc nejde, tudíž bla bla bla S tím teda nesouhlasím!!!! Já jsem byl napjatý od začátku do konce, právě kvůli té atmosféry. Je to často srovnávané s Evil Dead, který mi přišel horší. Strašidelnost 2/4 Brutalita 1/4

7500 (2014)

Tu NOOb Pointu jsem uhádl hned, když "najednou zázračně" poklesl tlak v letadle. Raději se dívejte po něčem s 80%. Jestli chcete lepší film s letadlem , tak si pusťte NON-STOP, ten byl napínavější, akčnější a ve všem prostě lepší! Strašidelnost 0,5/4 Brutalita 0/4