• Fantasy

Victim (2013) odpad!

Je to tohle: <->

Mercy (2014)

Všichni píšou, jaké byly ty herecké výkony hrozné, ale na to, že hl. hrdina má 15 roků, tak hrál skvěle a když s tím máte problém, tak si to jděte zahrát sami. Strašidelnost 1/4 Brutalita 0/4

Železná srdce (2014)

Nečekal jsem, že to bude tak sprosté, první věta byla: do píče.

Supervention (2013)

Některé záběry fakt hezké a adrenalinové, hlavně jak jezdili z toho hnusného kopce, tohle obdivuji, já bych se tam posral.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Mockingjay? Já bych to přejmenoval na Boringday, protože ve dvouhodinové stopáži jsme se dočkali jen dvou akčních tříminutových scén a desetiminutového gradujcího konce. Neměli to prostě rozdělovat na dvě části... Ta druhá zase byla akční moc a chybělo tam budování napětí. Mix první části s druhou by byl ideální.

Gorily v mlze (1988)

Film se mi moc nelíbil a nudil mě, ale mělo to myšlenku.

Kristy (2014)

V obsahu je chyba, hlavní hrdinka se nejmenuje Kristy, ale Jess, jen nepřátelé jí říkají Kristy, protože nesnášejí boha a všem svým obětem říkaj Kristy, je to náboženské jméno. Random JE NESKUTEČNĚ NAPÍNAVÝ FILM, AŽ JE TO NECHUTNÉ!! Hlavní hrdinka se chovala celkem logicky, sice kdyby mě honili blázniví fanatici po městě, tak jím uteču do lesa mezi stromy a pak by neměli šanci mě najít, ale je to film. Strašidelnost 0/4 Brutalita 2/4

Prásk (1998) (pořad) odpad!

Nejraději bych všechny tvůrce této SRAČKY NECHAL Zbytek tohoto komentáře byl bohužel vymazán, protože porušoval trestní zákony ČR

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nechápu, proč je Márnice v zajeba.., teda v růžové zahradě tak podhodnocována, protože je to velmi emocionální seriál. ZASE BĚŽÍ TA SRAČKA!!!!!!!!!!!! Pardon, myslel jsem ohhhhh nééé pan Primář Dalibor umřel ohhhh né. Taky celý seriál provazí nepředstavitelně neočekavajcí zvrat(k)y a vůbec, ani špetinku nečekaný příběh a já vždy po zkončení dílu přemýšlím, jaký (hnůj) supr příběh si pro nás scenáristky zase připravily. Věřte mi, že to, co jsem napsal, je pravda, protože jsem viděl již všech 250000 (ops, ta jedna nula je tam asi navíc) dílů. Zdravím Vás z Bohnic, teď jsi jdu zarývat nechty do kůže, protože se nemůžu dočkat na další díly. Dávám tomu (mínus) 100%

Mise (2004) (TV film) odpad!

No, tak tady v teto sračce je nejdelší chyba ve filmařské historii a myslím, že trvá asi nějakou hodinu a dvacet minut. Taky si myslím, že bych měl být pochvàlen a měl bych dostat oskara že sem to vůbec dodíval. A to mě ze začátku trošilinku bavilo i přes amatérismus, ale ke konci to bylo tak ubohé, efekty tak odporné...