• Fantasy

Jupiter vychází (2015)

Nevím, co s tím mají všichni za problém, vždyť je to něco jako Star Wars, nebo Strážci galaxie a ani jedno mi nepřišlo nějak výrazně lepší. Příběh fajn, obsazení fajn, překvapil mě Sean Bean, nevěděl jsem, že tam hraje. Ale ta akce, ta byla skvělá, krásně udělaná. Prozatím nejlepší film tohoto roku.

Svatební cesta (2014) odpad!

V téhlé sračce nebyla žádná lekačka, nebo akce, ani triky, prostě o ničem. Strašidelnost 0/4 Brutalita 0/4

Divoká karta (2015)

Zajímalo by mě, jaký zhulenec tomu dal žánr akční. Byly tam je tři souboje. Jeden 15 vteřinový, druhý a třetí půl minutový. Tento rok nic moc :(

Lidské tělo (1998) (seriál)

Viděl jsem dva díly, první o mozku, ten byl zajmavý a bavil mě, za něho jsem dal jednu hvězdu, ale chtěl bych zkritizovat erotickou píčovinu jménem "Bouřlivé Dospívání" . Toto jsem ale nesledoval dobrovolně, protože nám to pustila učitelka v hodině, a jak to ta coura pronesla, "Pustím vám film Bouřlivé dospívàní, aby jste věděli, proč se ve škole tak chováte k učitelům". Ale teď k tomu dílu, nejvíc mě sraly ty záběry na ptáky, myslel jsem, že dětská pornografie je zakázaná, a ta coura to ještě pouštěla studentům, nebo jak si ty arizonské buzny povídali, kde si ho dávali, když jím stál v hodině. Jeden si ho dal za opasek (jak? To si tam v hodině šahal, "omluvte mě, učitelko, musím si zastrčit péro...") A druhý seděl "nějak takhle". Ale nejhorší byl ten interview s tou Bellatrix, nebo jak se jmenovala. To, jak se svěřovala do kamery, jako by si myslela, že je to nějaký psycholog, nebo co. Co ji za to scenáristé nabídli, že říkala takové píčoviny? Opravdu to bylo ubohé a vytáčelo mě to. "Já nechci mít menstruace, kamarádky jsou pak strašně protivné", nebo " Chci už to mít za sebou".

Young Ones (2014)

Akční? Vážně? Za celý film padnou 2 výstřely, zbytek bylo jen drama. Ale roboti byli fajní ; D

Plavba smrti (2010) (TV film)

Na tv film ok, i když to pomaleji začínalo. Příběh byl sice bezpříběhu, ale zajímalo mě, jak to vlastně celé dopadne. Normální, podle mě zbytečně podhodnocený průměr.

Yu lan shen gong (2014)

Film měl leda tak hezké masky, ale to je všechno. Žádné lekačky, napětí, akce...Strašidelnost 1/4 Brutalita 0/4

Enter Nowhere (2011)

Film s nejlepší pointou, jaký jsem kdy viděl a uvidím. 100% Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4

Baan phii sing (2007)

Nudící průměrný asijský mazlanec, který ničím nezaujme. Není originální, strašidelný, napínavý, ani ničím zajmavý (kromě vizuálem duchů, nebo co to vlastně bylo). A nejvíc mi vadila jeho nevýraznost, obří nuda a chaotičnost. Mdlý průměr.Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4

Nepřítel (2013) odpad!

Je to nudná, nesmyslná patlanina, kterou sledujete jen proto, aby jste dostali nějaké vysvětlení, které stejně nakonec nebude. Mám rád zamotané filmy, ale tohle není zamotané, to je nepochopitelné. Vysvětlení jsem si musel najít na Imdb, a jak jsem si ho přečetl, tak jsem si jen potvrdil, že to nedává smysl. Nepouštějte si to. Škoda času. Za mě: 2% A ne, neodsoudil jsem celý film jen kvůli posledních pěti minut, kdy mi došlo, že se rozumného vysvětlení nedočkám. Nebavil mě totiž celou dobu.