I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019) odpad!

Odpudivý, amatérsky natočený brak s ošklivými ochotníky v hlavních rolích. Toto "cosi" je zdlouhavé, plné zbytečných a mizerných dialogů (hubou tam melou neustále) a navíc postrádající jakoukoliv dynamiku. Čím jako tohle chtělo šokovat?! Comebackem obstarožní megery? Pár vteřin trvající scénou znásilnění, přičemž ukázání penisu je tabu?! Nebo kastrací, bez záběru na příslušné partie?!? Jak mohla taková sra**a vůbec vyjít na dvd?! I tv Barrandov by na něco takového byla příliš exkluzivní... Tak a další díl jedině z prostředí Německa a multi-kulti obsazením :) NEDOPORUČUJI!!!

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěž zaměřená na fyzickou zdatnost, překonání strachu a zapojení mozkových závitů, navíc se sympatickými moderátory a v kouzelném prostředí.

Quackbusters kačera Daffyho (1988)

Krom naprosto nudného a trapného songu v úvodu absolutní spokojenost - byť snímek nenabízí nikterak zvlášť propracovaný příběh (jedná se o několik strašidelných grotesek ze série "Looney Tunes" , spojené jsou tématem detektivní kanceláře kačera Daffyho, která se specializuje na paranormální jevy), tak i přesto je jeho sledování nesmírně zábavné. Animované násilí je poměrně decentní, ovšem překvapí "hororová" atmosféra (na Tweetyho po vypití "Hydeova" lektvaru nebyl hezký pohled) a vtipné hlášky pobaví, zejména špičkování mezi Bugsem a Daffym. Zdaleka nejlepší jsou však animace a kresba - vždy jsem obdivoval ten kontrast mezi postavami a pozadím, obojí má poněkud jiný "look" a to jsem u "Looney Tunes" vždy obdivoval.

Klec (2019) (TV film)

Intenzivní, nervy drásající psycho!

Kehlani - Gangsta (2016) (hudební videoklip)

Další z řad tuctových songů dnešní doby... Přesto si jej rád poslechnu a instrumentální verze je vyloženě luxusní :)

Hunted by Night (2010)

Béčkový "akčňák" o tom, kterak partička přátel vyfoukne kolumbijcům koks, a oni ho chtěj zpátky... Mizerný scénář, úděsné finále a přepálená stopáž jsou asi největšími zápory tohoto snímku, naopak bych pochválil ucházející akční sekvence (střílení je požehnaně, dojde i na dvě exploze aut a souboj v bahně měl celkem grády), z hereckého ansáblu stojí za zmínku snad jen hezounek Jencarlos Canela a Sonya Smith v roli "vražedkyně." Pro zajímavost bych dodal, že většina herců z tohoto nízkorozpočtového braku si zahrála v řadě telenovel a jejich mateřštinou je španělština... Anglický dabing zde opravdu trhal uši...

El cuerpo del deseo (2005) (seriál)

Další z řad "netradičních" telenovel, tentokráte o reinkarnaci a pomstě: Isabel zavraždí svého manžela, načež se jeho duše převtělí do negramotného rolníka - nyní se coby Salvador rozhodne pro odplatu. Oproti ostatním "novelám" se tato odlišuje i charakterem hlavní protagonistky: Isabel je vražedkyně, mrcha a podlá intrikánka, nicméně pociťuje výčitky za své činy, mnohdy se i trápí a to z ní dělá úžasný nečernobílý charakter... Jsem sotva u 20. dílu, ale jako kulisa při cvičení ideální :)

Neovladatelná - Baptism by Fire (2017) (epizoda)

Zpočátku nudný díl, jež se však posléze změnil v solidní akční nářez plný emocí. Scéna výbuchu a prolínání vzpomínek neměla chybu... Tato epizoda znovuje dokazuje, že děj výrazně posouvají Kate del Castillo a její "gang," ostatním scénám trochu chybí grády.

Návrat muže z bažin (1989)

Stejně milá béčková blbůstka jako první díl... Tentokráte však s lepšími kostýmy, vtipnějšími hláškami a zručneji natočenou akcí...