Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

''Netlumoč, já si poslechnu originál''.. Tenhle film má všechno. Nejlepší snímek Tomáše Holého a podle mě i Františka Němce.

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Bylo to o něco lepší než Natočto, ale ani tak to za nic nestálo.

Zapomenuté transporty do Estonska (2007)

Zůčastnil jsem se diskuze s panem Přibylem a všechny ty útrapy, kterými si musel projít, dělají toto dílo odlišné od ostatních. Jako velké plus bych uvedl, že v těchto dokumentech se nevyskytují hrané scény (takové ty scény, které by měli ukazovat, že nějak takto se to tehdá asi stalo). Dále, že žádná fotka se neopakuje dvakrát a spousta dalčích specifik. Opravdu až mrazivě působivý dokument mapující osudy lidí z těch méně známých táborů v Estonsku.

Perníkový táta (2008) (seriál)

1. série je taková rozporuplná. První a poslední díly jsou za pět hvězd a prostřední jsou tak za tři. 80% 2. série je už daleko akčnější a zábavnější, i když konec je trochu frustrující. 95%

Někdo tam nahoře mě má rád (1956)

Hrdě hlásím, že jsem viděl nejlepší boxerský film, co byl natočen. Paul Newman mě ale překvapivě zas tak nepřekvapil, byly to totiž především vedlejší postavy, co byly výjimečné. Pier Angeli, Sal Mineo, Harold Stone,.. Mimochodem Angeli je jedna z nejhezčích hereček, co jsem doposud viděl. Jasnejch pět.. :)

Jana Eyrová (2011)

Romantická pseudosračička. Chodící mrtvola Jana z Eyrku a Dexter Morgan ve filmu, který musí bavit všechny pseudo-deep-milovníky a šulínky, protože si pak můžou tady na čsfd vyhonit pindíky. Chápu p.Holmese, po tomhle jsem chtěl taky vyndat svou pistolku a vystřílet kino. Hrozná frustrace a zklamání. Cary Fucknigga mě svým Sin Nombre hodně namlsal ale tohle mu nikdy nezapomenu.

Frajer Luke (1967)

Frajer Luke a Božský Paul. Příjemný příběh z prostředí měnších grázlíků, kteří se ocitli v nápravném zařízení a musí každý den pracovat do úmoru. Věškerý stereotyp naruší až Frajer Luke, který za svou drzost, odvahu a hloupost zaplatí životem. Smutný konec příjemného filmu. Newman je opravdu hvězdou v oboru. Takový herec se už nenarodí.

Toopy & Binoo (2005) (seriál)

Pohádka, která mi vždycky zpestřila den. Šílená, ale opravdu šílená hovadina, až jsem časem zjistil, že vlastně vstávám jen kvuli tomu, protože tak brutální nonsens jen těžko pohledat. Záležitost, která by se měla pouštět kolem třetí hodiny na každý párty. Tripová věc. Lítání vesmírem. Prolínání dimenzí. Směs absolutně neskutečných věcí odehrávajících se v deseti minutách. Chtěl bych poznat člověka, co to vymyslel. 7. 12. 2013 - Přidávám další hvězdu, protože nechci, abych zde měl stejné hodnocení jak JARDAKUNDA.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Když hrajete do nocí WOW, COD, Football Manager, vlastně cokoli, tak se to vyplatí mít jako kulisu zapnuté. Poslouchat to je docela prdel, ovšem dívat se na to je na odstřel.