V Billově mozku: dekódování Billa Gatese (2019) (seriál)

Skvele zabitý čas. Nie je to len o samotnom Billovi, je to skôr aj ukážka, o čo sa snaží v aktuálnom období, keď už človek je jeden z najbohatších ľudí na svete a dosiahol to svojou genialitou. Takýto človek rozmýšľa nad problémami sveta ako je očkovanie, bezpečná jadrová energia a pod. Nemusí riešiť problémy bežných ľudí a zase miluje riešiť problémy a rad prijíma ďalšie informácie. Popri vysvetľovaní jeho aktuálnej činnosti opisuje svoju osobnosť, vzťah k rodine, workoholizmu, manželke. Je to zaujímavý uhol pohľadu, ktorý Vám môže niečo priniesť. Najhoršie, čo sa mu môže stať je, že by mu odišiel rozum.

Paradise PD - Energie na rozdávání (2020) (epizoda)

Už dlho som sa tak nezasmial. Som rád, že prišla druhá séria. Smejem sa ale viac pri poľskom dabingu, než anglickom.

Pašerák (2018)

Jeden z TOP filmov. Kombinácia country hudby, pekných záberov z prírody a skvelého životného ponaučenia bol skvele stráveným časom. Letmý humor s peknou zápletkou a neštandardným koncom naozaj zaujal.

Lilyhammer (2012) (seriál)

Prepracovaný seriál, ktorý spája koncept amerického štýlu z 90. rokov s dokonalým norským prostredím. Z jednej z najmenej korupčných krajín sa tak stáva maličké mestečko plne kriminality. Celý seriál je doplnený o dobrý humor a pokiaľ máte radi nórsky jazyk, tak sa aj niečo naučíte.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Tešil som na to. Videl som prvú časť a teraz sa teším ešte viac na tu ďalšiu.

Mimi šéf (2017)

Už chápem prečo deti berú LSD...

Assassin’s Creed (2016)

Je mi jedno, čo a kto hodnotil ten film. Ja dávam 5*, pretože som fanúšik AS a filmove spracovanie sa mi páčilo.

Cooltúra (2016)

Wow. Úžasný film.