Magnum Force (1973)

Mnohem akčnější pokračování Dirty Harrymu neuškodilo, spíše naopak. Přibyla akce a počet mrtvých, za které zas až tolik nemůže Clint, ale hoši od Magnum Force. Ti totiž k odsouzení a potrestání zločinců nepotřebují soud, ale své Magnumy. No a Clint je musí zastavit. V první polovině filmu konají zejména hoši z "nezdravé" skupiny policistů. Poté začne konat Harry. A vůbec nevadí, že film má dvě hodiny, když má skvělej scénář, který to dokáže utáhnout.

Švéd (1994)

Poměrně dlouhá nuda, kde jsou více méně dvě přestřelky, z toho jedna ani moc přestřelka není. Lundgrene, tohle byla slabota.

Scooby-Doo a ostrov zombií (1998)

Scooby nezklamal ani v tomhle filmu, kde bylo těch nadpřirozených věcí opravdu hodně a taky to byla velká zábava.

Police Story (1985)

Jackieho mam docela rád, ale jednička mi sedla o trochu méně než dvojka, která je nářez. Vinu za to možná nese i fakt, že první díl mi přišel chvilkama hrozně utahaný. Ale kaskadérské kousky Jackieho jsou skvělé tak, jako tak.

Místo činu - Mezi námi bratry (1990) (epizoda)

Poctivý díl Schimanskiho, který tentokrát narazí na obchodníky se starožitnostmi. Dokonce mu pomohou i dva východoněmečtí policisté.

Moderní dívky (1986)

Bláznivá komedie z 80. let o jednom rande, které přeroste v lítání po klubech v L.A. . Dobový soundtrack tomu dává ten správný 80's feeling a celé je to skvělé a zábavné.

Mars útočí! (1996)

Totálně ujetá sci-fi komedie s výborným obsazením, ale hrozným scénářem...Chudák M.J. Fox, jako televizní reportér byl skvělej.

Bomber (1982)

Bud Spencer je dobrej, ale tohle nedokázal utáhnout ani on. Příšerné dialogy, nesympatičtí a otravní herci ( taky asi i vinou českého dabingu). Zachraňují to jen bitky a těch je dost málo.

Protiúder (2002)

Arnie ukázal, že vyhrát lze i bez pomoci těžkých zbraní. Akce tu je dostatek, jen Arnold už tolik není jejím strůjcem. Průměrný film se Schwarzeneggerem, který má (a to víme všichni) mnohem lepší filmy.