Vojín Benjaminová (1980)

Princeznička ze snobské rodiny Goldie Hawn nastoupí po frustraci ze životní smůly do armády. První polovina filmu, která se odehrává v armádě, je docela obstojná. Poté ale přijde nový vztah a začne to bejt spíš nuda než komedie. Ono vůbec na komedii je tu vtipných scén pramálo.

Stahující se smyčka (1984)

Zdlouhává, průměrná kriminálka z prostředí bordelů pro lidi s úchylnými choutkami. Eastwood tu jde po zabijákovi, který škrtí ženy. Zajímavá scéna byla, kdy se Eastwoodova dcera ptá co je to erekce. Závěrečná bitka Clinta a záporáka působí dost komicky, hlavně kus ruky držící Eastwooda.

Na půl cesty (2005)

Další slasher, který vlastně slasherem být nechce a místo toho nás chce šokovat v úplném závěru a vysvětlit nám tím divný děj. Nicméně první polovina filmu je hrozně nudná a nic se tam neděje, ta druhá je o poznání lepší, ale to závěrečné vysvětlení to celé pošle do kytek...

Příběhy slavných (2000) (seriál)

Zajímavé osudy českých umělců, které vždy vypráví lidé, kteří s nimi spolupracovali.

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Vorhees se vrací zpět k životu, když ho nechtěně Tommy Jarvis oživí. Atmosféra a kamera prvních čtyř dílů je pryč a stylizace tohohle slasheru je místy odlehčená. Jason je ve své největší formě a zlikviduje tu 18 lidí a jeho sérii zase utne Tommy, tentokrát ne malý, ale velký. Poctivý slasher zlatých 80. let. Dvojka, trojka a čtyřka jsou vrcholem téhle série a jednička se šestkou jsou někde za nimi. 3*

Muži v práci (1990)

Popelářská komedie se sympatickými sourozenci, která už sice nenadchne jako kdysi, ale kvalitní zábava to je pořád. Vtipy s frenologem a s airbagy narvanými výkaly jsou velmi efektivní i dnes.

Hory zalité krví (2009)

Tenhle scénáristický brak se snaží za každou cenu zaujmout, ale zaujme pouze svojí demencí. Nečekal jsem zázraky, ale tohle byl opravdu velmi nepovedený horor, přes herce, příběh až po závěr. Odpad nedávám kvůli pár povedeným scénám, např. ta u táboráku.

Krvavý sport (1988)

Van Dammovka let osmdesátkých. Máme tu celkem tvrdej turnaj v kumite, do toho jednu pěknou reportérku a mladého Van Damma. Kola ubíhají, počet účastníků se ztenčuje, to vše v rytmu 80's soundtracku. Co víc si můžeme u podobného béčka přát?

Fotři jsou lotři (2010)

Průměrná komedie, která za prvníma dvěma trochu pokulhává, ale především díky dobrému obsazení se na to dá koukat. Scéna s Jessicou Alba u vykopaného bazénu určitě pobaví.:)

Univerzální voják (1992)

Klasika mých dětských let, pravé béčko s Van Dammem a Lundgrenem. Už při té scéně z Vietnamu jde z Lundgrena strach, když se pak vrátí, je to ještě větší badass. No a závěrečná bitva Van Damma a Lundgrena na farmě se mi vybaví vždy, když vidím název Univerzální voják.