Nic nás nerozdělí (2012)

Tak nějak nechápu, že tento film nemá skoro žádnou nominaci na Oscara. Dokonale mě to vtáhlo do děje. Obrovská vlna (perfektně udělaná, je to tak reálné až z toho mrazí), křik, chaos, utrpení, beznaděj... Celou dobu si někde uvnitř strašně moc přejete, aby to celá rodina přežila a všichni se zase našli - aby aspoň oni měli to neuvěřitelné štěstí v neštěstí... Ewan McGregor a Naomi Watts opět nezklamali, ale kdo je tentokrát trošku přehrál, byl malý Tom Holland - klobouk dolů před ním!

Paralelní světy (2012)

Film má velice originální nápad - vytvořit dva světy tak blízko u sebe a stejně tak daleko. Dalo se z toho určitě vytáhnout víc, je škoda, že příběh nebyl více rozpracován. První polovina filmu pěkne plyne, nenašla jsem tam žádné hluché místo, těšíte se co bude dál a potom prásk - druhá část filmu je najednou hrozně osekaná, odbytá a nedomyšlená, což je obrovská škoda - tento film mohl být pecka! Za ten nápad a sympatické duo v hlavních rolích přesto dávám 4*, tak nějak si nemůžu pomoct, to létání jsem jim záviděla :-)

Legenda (1985)

Velmi povedená pohádka. Oceňuji především hlavního záporáka - bála jsem se ho jako malá, bojím se ho i teď :-) Tak moc bych chtěla dát víc hvězd, ale kvůli Cruisovi nemůžu. Ten mi celý příběh kazí. Škoda, že Jacka nehrál někdo jiný.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Perfektní seriál, který budete chtít vidět znovu a znovu!!! Krásně zpracovaný, místy neskutečně dojemný (např. 9. díl a koncentrační tábor), jinak velmi realistický až vás z něj zamrazí, když si uvědomíte, čím vším si tenkrát vojáci procházeli a čeho všeho byli svědky... Válka je hnusná a krutá, ale tento seriál je každopádně mistrovský kousek!

Chceš mě, chci tě (2009)

Na romantickou komedii to není až tak zlé. Celkem vás pobaví i když samozřejmě od začátku víte, jak to dopadne, zase... Dvě hvězdy za Gerarda Butlera.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Jedním slovem - geniální! A nikdy se to neokouká :)

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

U jedničky se člověk při některých scénách i bál (což od hororu čekám) a film spěl odněkud někam. Tohle je takové chabé - slabý scénář, slabý děj, žádné pořádné leknutí. Přemýšlím jestli měl Sean Bean opravdu zapotřebí hrát zrovna v takovémto filmu... hmm, ne, určitě neměl.

Horší než smrt (2007)

Námět byl sice jednoduchý, ale výsledkem je perfektní zábava s tím správným britským humorem. Královsky jsem se bavila. Alan Tudyk byl neuvěřitelný!!!