• Krátkometrážní

Návrat živé smrti 3 (1993)

(UNCUT) uz jen fakt, ze na takto precizne technicky zmaknutou nechutnost se zmohlo jen par reziseru tehdejsi doby, hodnoceni musi byt v mezich zanru maximalni.. chvilemi mi lecktere originalni stvarneni masek pripomnely masky v remeslne dokonalych talianskych gore-horrorech let 70 80.. prijemny odpocinek od more dnesnich exploitationu. yuzna nezklame...

Aftermath (1994)

nejbrutalnejsi projekt nachovy La trilogia de la Mort.....expo naturalistickeho gore opepreny zvukovym detailem praskani kosti, penetracni čvachtačky a nevim ceho jeste, nadzvedlo dekly uz mnoha lidem. vcetne me. 80%

Storm Warning (2007)

o tridu lepsi redneck-exploitation nez Wolf Creek... pusobivy terror. 9/10

The Rage (2007)

zadna bomba subzanru gorespatter to sice neni, ale ptakofilové mají minimalne moznost videt digitalniho supa..

Brána do záhrobí (1981)

Nesesaditelný film z čela italské horrorové klasiky.. sejšn mistrů horrorové zručnosti Fulciho, Frizziho, Lentiniho, Rossiho ani nemohl dopadnout jinak... Těžko někdo překoná tento nesmrtelný makabrozní mejdan zmiňovaných gigantů svého oboru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! veledílo.

Pozor, děti si hrají (1989)

(unrated) prumerny trash.... kanibalske deti rangu 8-10 let lovi v nekolikahlave smecce svoje rodice. ani se nedivim, ze v cannes polovina kina odesla. lol

Mlha (2007)

Puste si raději Nymfoidni barbarku v Dinosaurim pekle. Špacýruje spoře oděna a bojuje s papundeklovýma potvorama. To znamená, že přijdete jen o scénu, kdy trucující černoch přivázaný ke káblu od žehlicky jde zrekognoskovat terén, načež je rozpůlen a přitažen nazpět. To je opravdu grandiozní horrorový nápad. Kurva, kde sme... Dvě hodiny nehorazné nudy obalené neuvěřitelně stupidními dialogy, vytvářejí z The Mist typ filmu, který si nezaslouží ani špetku benevolence. Jak řika Obitus, je to peklo. Nomen omen.

Alicia (1994)

nejvice se mi na tomto bestialnim kratasu libila zvukowa stopa vystavena na fundamentech digital hardcoru (nepreslechnutelny motivek Atari Teenage Riot (Nic Endo support) .. vynikajici shortak jednoho z lidru horrorove zabavy..

Zombi 2 (1979)

brilantni ultranechutnost a dalsi mistrovsky krvavy skvost z dilny genia Lucia Fulciho... suverenni reprezentant zombie zanru (pozdejsi petihvezdickovy Burial Ground: Nights of terror je jen odvar) .. film, ktery prehodnotil muj zebricek nejoblibenejsich filmu vubec. Jedny z nejexcelentnejsich masek co horrorove platno nabidlo,.......navic skvele ladici minimal synth Fabia Frizziho,........ a proslulá podmorska scenka patrici do briliantoveho fondu horrorove zrucnosti,......Romerovy zombiehorrors Lucio timto snimkem degradoval do filmu druhe kategorie.

Krysy: Noc hrůzy (1984)

rekl bych horror na minus prvni z dob italskych punkovych filmu let 70 80 .. pribeh je prosty (jako by o nej slo)::: After Bomb Age (2015 AD) krysy posilneny znacnou davkou radiace ovladly zemi, bouraji steny, lamou dvere a sezerou vse zive za zvuku monotonni, usi trhajici analogove hudby...a to ste nevideli tu bandu zmotorizovanych kryplu.. a ty kecy.. rozhodne vydrzte do konce, protoze nutrie v protiradiacnim obleku stoji za to. nelze dat mene nez tri. nevidana kokotina