Baskin (2015)

Už dlho sa mi nestalo že by film mal tak úžasný trailer a pri tom bol tak slabý a nudný.Celý film som trpel ten turecký jazyk a márne dúfal že to bude dobré.Kamera strašná.Je to naozaj neskutočné mínus pretože priestory a veci čo sa tam diali boli naozaj nechutné ( aspoň myslím ) no kamera bola tak strašná že sa v tom nedalo vyznať.A nie nemal som žiadne Rip...Herci nič moc.Celkovo sa tam 40 min nič nedeje.No a koniec chválim gore a celkovo tú špinavosť prostredia.Zato asi 2* inak slabota.Celkový záver to akurát celý domotala spravil z toho filmu akurát guláš.

The Smiling Man (2015)

Mne sa to náhodou páčilo.Malo to skvelú atmosféru a celkovo herecky fajn.Smiling Man bol skvelý a celkom zimomriavky išli z neho . Kludne by som zvládol aj celovečerný film podobne ako to bolo pri Lights out.

Unfriend (2016)

Ale tak veľké prekvapenie.Horor o ktorom sa nehovorí, a pri tom je naozaj dobrý.Nikdy by som nepovedal že Nemci spravia niečo takéto a aha.Príbeh nebol nejako originálny ale to mi vôbec nevadilo.Jedna divná dievčina začne byť posadnutá druhou a keď ju tá druhá oklame zabije sa a hurá zabíjať . Duch vyzeral super, škoda že nebol ešte viacej.Ľakačiek bolo požehnane , bohužiaĺ nefungovali až tak ako by som si predstavoval.Hudba, ten soundtrack počas celého filmu úžasný.Postavy sympatické a minimálne hlavnej hrdinke prajete happy end.U mňa za 4* a palec hore.

Zhasni a zemřeš (2016)

Dúfal som že to bude dobré ako ukazujú trailere a nesklamal som sa.No možno trošku.Svižné tempo je hneď od začiatku, duch vyzerá skvelo.Tento námet je úžasný a dúfam že sa niečo podobného ešte dočkáme.Hlavné postavy riadne sympatické a Teresa je kočka.Koniec je úžasný nakoľko neviem asi pol hodina čistého strašenia takže ja som si to užil.U mňa za plný, viac takýchto filmov.

Očista: Volební rok (2016)

Po skvelej dvojke je toto pre mňa troška sklamanie.Čakal som to o dosť drsnejšie a hlavne akčnejšie.Nevravím celkovo to bolo nadpriemerné.Pozeralo sa nato ozaj dobre, herci sympatický hlavné krásna Elizabeth.Frank Grillo je sympaťák, no vo filme mi prišiel taký že hlavne machruje a skutek utek.Ale inak ako hovorím slabšie ako 2 ale stále super a prípadné pokračovanie by som zvládol.Vraždiaci turisti, toto ma akože roseklo.

Banshee (2013) (seriál)

Tak povediac náhodou som sa dostal k tomuto seriálu a som nadšený.Každý jeden diel je plný akcie, naozaj skvelej akcie, čo sa príbehu týka síce je taký že už ste to niekde videli ale to vôbec nevadí.Hlavní hrdinovia sú sympatickí a ženské postavy nádherné.Momentálne mám zhliadnutú prvú sériu a u mňa to je 5* a 100%.Finálni diel sa mi ale až tak nepáčil.Som zvedavý na pokračovanie.Úžasný soundtrack. Tak druhá séria drží stále neskutočné tempo.Skvelé vyvrcholenie a na konci ma to skoro zničilo.Neviem sa dočkať 3.Len málokedy sa mi stane že pozriem celý seriál na počkanie a preto Banshee ide rozhodne u mňa do Topky.Neskutočná vec.Tretie séria úžasná, na kvalite nestráca, avšak nemôžem povedať žeby bola lepšia ako ostatné. Finále sa mi páčilo asi najviac.Posledná séria bola úplne odlišná, bitky sa obmedzili a šlo sa tu príbehovo.Mne to ale vôbec nevadilo a užíval som si každý jeden diel.Posledný diel mal v sebe ale všetko, všetko to vďaka čomu sme si Banshee zamilovali, o tom že bol tento diel emocionálne riadne vypätý ani nebudem hovoriť..Presne pre toto na Banshee nikdy nezabudnem, a so silnými emóciami sa lúčim s jedným z najlepších seriálov.Tak dovidenia a snáď sa niekedy opäť stretneme s Hoodom a celou partiou.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Úprimne po traileroch som tušil že to nebude úplne tak ono.A bohužiaľ mal som pravdu.Samozrejme film ma bavil , užil som si ho a nezaspával pri ňom.Skvelý herci, nové postavy zapadli úžasne, starí hrdinovia stále skvelý a čo sa týka hudby úžasná, dokonca aj moja srdcovka Hope zaznela.Evan bol skvelý jeho príchod na scénu opäť vtipný.Veľké sklamanie ale prišlo z toho , že kým sa aspoň niečo udeje prejde skoro hodina.A potom zase len neustále rozprávanie.Celkovo som od X menov s názvom apokalypsa čakal o dosť viacej akcie.Koniec bol ale zase skvelý, Apokalypsa to tam natrel každému aj keď nechápem prečo nepoužil svoje schopnosti naplno.Wolverine potešil, akurát mohol ostať dlhšie.Úprimne ale poviem že tu pochopím aj 3*.Moje hodnotenie 5* a 90%.Na pokračovanie som zvedavý ako vôbec má byť.Akurát neviem akého záporáka by dali.Ale celkovo som tak trošku sklamaný.

Warcraft: První střet (2016)

Warcraft ako sa patrí.Myslím že fanúšikovia si prídu na svoje a aj ten kto o Warcrafte veľa nevie tak sa kráľovsky zabaví.Nádherné spracovanie do najmenších detailov.Skvelé postavy.A čo sa akcie tíka tá nemala chybu.Troška mi to prišlo rýchle, a človek sa nestihol ani poriadne zoznámiť s postavami a už sa zabíjali.Trebalo by tam tú pol hodinu na navyše.Akcie je tam naozaj riadne, hudba bola úžasná(jedna z naj).Koniec bol skvelý, milujem takéto hrdinské konce, akurát škoda že Lothar si nezabojoval poriadne, ale na scéne sa objavil ako Pán.Durotan a jeho obeť skvelá celkom zimomriavky.Na dvojka sa neskutočne teším a dúfam že bude pretože Warcraft má toho ešte strašne veľa ponúknuť.

Grimsby (2016)

Sacha ako ho poznáme.Keď si poviete, uchýlnejšie to byť nemôže tak príde niečo horšie. Cucanie jedu a slonie bukkake proste paráda.Prekvapivo kvalitne akčné so skvelou hudbou.Palec hore.