Jackass: Volume 1 (2002)

Jackass samozrejme poznám ale film som ešte nevidel.Bavil som sa parádne určite pozriem aj ďalšie časti.

Aliance (2016)

Hovoril som si, že lepšie to byť nemôže.Chyba.Bavil som sa naozaj královsky.Táto časť sa neskutočne líšila od tých predchádzajúcich. Ako keby tu proste začal nový príbeh.A áno, ten príbeh je úžasný.Skvelá ba priam vynikajúca hudba, úžasná akcia.Štvorka tu natrhol prdel naozaj každému a pohode aj 7 naraz.Tris je proste nádherná.Koniec troška nevyšiel.Ale inak ako som hovoril, úžasný diel.Som zvedavý ako sa vymyslí ďalší diel kvôli tržbám, no ja len dúfam že bude aspoň z polovice tak dobrý ako tento.Túto sériu milujem a na tento film sa oplatilo počkať.Po 2 pozretí, proste úžasné nemám slov a tie 2 hodiny ubehli strašne rýchlo , až je to škoda.

Láska nebeská (2003)

Neskutočne pozitívny film.Úžasní herci, prepracované dejové linky a ešte k tomu som sa aj kvalitne zasmial.Hudba je fantastická, film pri ktorom vás nedojme niečo smutné, ale práve ten happyend...Neviem čo viac napísať, treba vidieť.Možno ešte jedno, krásna myšlienka, že v živote netreba niekedy príliš premýšľať a proste do toho treba ísť po hlave.

Sněhurka a lovec (2012)

Možno keby som videl toto skôr ako 2 tak by to malo iný dojem.Takto u mňa tak povediac na plnej čiare vyhral Lovec.Ak to už mám porovnať tak toto je menej vtipné, menej akčné , menej strhujúce neviem proste mi to celkovo veľmi nesadlo.Chris dostal dosť málo priestoru a to mi strašne vadilo.Hudba skvelá.Finále mi prišlo úplne divné.2 armády proti sebe, samozrejme ako to zvykom býva Snehurka má slabšie vojsko, no a v priebehu minúty ich aj tak porazí všetkých.Na konci opäť zadupaný potenciál Lovca do zeme.Charlize Theron asi najlepšia, inak silnejší priemer.

Lovec: Zimní válka (2016)

Povedal by som že film sa vydaril tak na trištvrtinu.Niekedy je to skvelé, vtipné a samozrejme akčné scény parádne.A niekedy to bolo proste hlúpe.Najviac asi nechápem celý ten Sárin plán to mi tam troška vadilo.Čo sa týka hudby tak tá bola skvelá.Finále tak isto skvelé, keby tam bolo takej podobnej akcie viacej vôbec by som sa nenahneval.Herci samozrejme skvelý, a celkovo som spokojný pozeralo sa nato dobre a plusom je aj to, že napriek tomu že som nevidel jednotku, toto ako samostatný film v pohode uspelo.Škoda tržieb...Za mňa silnejšie 4*.

Kučisake onna (2007)

Na tento film som narazil úplnou náhodou a som riadne sklamaný.Dej sa vlečie tak pomaly že som skoro zaspal.Postavy sú nevýrazné, nudné a čo sa dialógov týka tak tie sú tak tupé až to bolí.Po hororovej stránke film ponúkne hrozne málo.Duch nieje veľmi strašidelný, krv tu tiež nieje poriadne.A veľa ľudí tu písalo že násilie na deťoch, no neviem ak sa aj niečo stalo tak to neukázali.Koniec to ale pochoval úplne, už nikdy viac.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Skvelé dobrodružstvo aj na tretí krát.Pandia trilógia nestratila nič z toho čo ju robilo skvelou.Je to vtipné, zábavné ani chvíľu to nenudí.Hudba úžasná a opäť nechýbali emócie.Slovenský dabing ako pri každej časti skvelý.Koniec troška slabší ale to mi nevadilo.Ja som si tento tretí diel naozaj užil a dúfam že Po sa nám predstaví ešte aspoň v jednom diely.Aj keď tento by bol ako koniec naozaj podarený.Pre mňa určite jedna z najlepších animovaných sérii.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Možno som do toho išiel s veľkým očakávaním ale mne tam proste niečo chýbalo.Možno troška málo tej vtipnej časti.Určite pochvala že je to niečo nové.Animácia skvelá myslím že tam nieje o čom.Hudba super a príbeh nenudil.Za top jednoznačne leňochodi.U mňa silné 4*.

Přeludy (2015)

Televízny horor s veľkými menami.Vôbec nechápem prečo napr Jim Parsons išiel do tohto filmu kde mal tak povediac nulovú rolu.Isla je krásna a celý film sa na ňu dobre pozeralo.Koniec celkom podarený, čistý priemer.

Cooties (2014)

Čakal som to troška vtipnejšie ale inak v pohode.Herci sympatický, čo sa týka celkovo filmu tak nenudil.Samozrejme nejaké tie nudnejšie pasáže tam boli ale tak to nevadí.Najviac mi tam asi chýbal nejaký ten vtip, čakal som totižto hororovú komédiu no a zasmial som sa naozaj málokedy.Koniec v pohode, akurát nechápem načo sa tvorcovia snažili o pokračovanie keď podľa mňa bolo od začiatku jasné že to ostane len pri jednotke.