Warrior (2011)

Tu sa nedá nič vytknúť. Od skvelých hercov , vynikajúcom príbehu dvoch bratov, krásnemu soundtracku po skvelo natočené súboje .Silné emócie počas celého filmu a napätý až do konca. 5* a 100% neskutočné nadšenie.

Špióni v převleku (2019)

Veľmi slušný animák, nápad s tou premenou na vtáka skvelý. Animácia výborná , odsýpalo to rýchlo a hudba zvolená výborne. Mohlo to byť troška viacej vtipnejšie aby som šiel na plný ale inak super.

The Dare (2019)

Nato že je to prvotina režiséra tak určite chválim. Inak je to však skôr priemer s ničím novým. Maskovaný psychopat unesie pár ľudí a mučí ich . Nakoniec naše obete v polke filmu prídu nato prečo zrovna ich a tak pokračuje troška mučenia a následný koniec kde hlavný hrdina typicky môže zabiť psychopata ale namiesto toho radšej stále uteká. Pár nechutných scén to malo a nakrútené to bolo pekne. Neurazí ale ani nenadchne.

Coffee & Kareem (2020)

Miestami skvelo vtipné kde sa schuti zasmejete no a miestami hrozne ukričané a otravné. Ed v takej jeho typickej roli no a malý Kareem zahral dobre no niekedy bol až príliš na facku tak isto ako aj jeho mama. Našťastie je to krátke a ubieha to rýchlo . Celkom som sa bavil ale skôr priemer.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Rovnako dobré ako jednotka, tentokrát však už nejde o zabitie šéfov ale o únos. Smial som sa, dej odsýpa rýchlo akurát škoda že MatkyChtivej nemal viac priestoru tak isto ako aj sexi Jennifer ktorá tu bola hrozne málo. Za mňa 4*.

Jeskyně (2005)

Chcel som tomu prilepšiť už len za ten rok kedy to vzniklo ale potom som si všimol že v tom isto roku vznikol aj vynikajúci pád do tmy a tak som proste nemohol. Postavy nezaujímavé, je vám úplne jedno kto umrie a či vôbec niekto prežije. Potvorky nie sú najhoršie ale chýbajú s nimi nejaké krvavé scény, celkovo hororových scén je minimum a keď aj tak nič čo by stálo za reč. Prostredie výborné . Ku koncu som sa už však nudil a zdĺhavé putovanie jaskyňou bolo nekonečné. U mňa za 2*.

Šéfové na zabití (2011)

Výborné herecké obsadenie, rýchlo odsýpajúci dej a k tomu podarené vtípky. Pozerá sa nato dobre a ja som sa bavil takže 4* určite zaslúžené. PS: Šéfku ako neskutočne sexi Jennifer Aniston by chcel snáď každý.

Najednou jsme rodina (2018)

Vynikajúci pohodový film ktorý rozosmeje ale aj dojme. Herci skvelí, nato, že to má skoro 2 hodiny to plynie bez nejakej nudnejšej scény a v podstate si ani nevšimnete a je koniec. Koniec krásny. Skvelo som sa bavil skoro tam bola aj nejaká tá slza u mňa za 5*.

Mizerové navždy (2020)

Will, Martin svižný príbeh, skvelá hudba, krásne natočená akcia no a vtipy na ktorých sa kvalitne nasmejete. Bad Boys For Life , pokračovanie na ktoré sa oplatilo čakať a ďalší diel chcem čo najskôr.