mateas.matt

mateas.matt

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.1.2021  14:45

Co je pravda a co je pouze trik?

• 6.1.2021  20:59

Ach, jako dokument/film je to extremni nuda. Tento film zanechal velkou a zbytecnou uhlikovou stopu.

• 23.11.2020  09:27
    Svatba na první pohled (TV pořad) (2020)

Kdyby to televize sestrihala o neco lepe a ubrala po par minutach reklam, jako show by to sneslo daleko lepsi hodnoceni. Ale vecnym prodluzovanim a opakovanim to skutecne ztraci dost na koukatelnosti. Kdyby to nekdo sestrihal a odebral reklamy, tak to ma klidne 7/10.

• 2.10.2020  16:11
    V síti (2020)

Pekny nahled do chatovacich stranek typu lide.cz, xchat.cz a podobny.. Cloveka trosku zamrazi kolik takych lidi existuje s jakou predatorskou lovej svoje obeti. Vrele doporucuji zkouknout vsem rodicum malych deti.

• 6.7.2020  12:22
    Atypický (TV seriál) (2017)

Zabte konecne nekdo jeho matku..

• 6.7.2020  12:20
    Ježek Sonic (2020)

Nebejt tam ten ujetej vedator, tak je to docela svizne, vtipne a koukatelne. Zel, za nej jdou 2* dolu. Ten tam pridava jenom na trapnosti a ujetosti.

• 15.6.2020  21:46
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Prvni serie spica, druha serie min spica, posledni serie.. Samej buzerant. Proc? Stacilo by jednou proc, nemusi bejt 13x

• 22.3.2020  18:39
    Párty Hárd (2019)

Tenhle pocin patri asi tak .. k te lepsi polovicni hranici ceske tvorby, nicmene te spodni. Misty i zabavny dej, ovsem vetsinou vysponovanej do neuveritelne idiotskych scen a celkove za honbou vtipnosti na ukor naproste debility. Kdyby se celkove ubralo na tech vsech hovnech a naprosto uveritelnych situacich, asi by to melo o hvezdu vic. Ale holt.. kdyz tu mensina chce delat hovna pro mensinu, tak prosim.

• 11.2.2020  17:45
    Dobré místo (TV seriál) (2016)

Prvni dve serie jsou svizne a vtipne, nicmene jak se do toho zacne plest soudkyne a zmena celeho systemu, ztraci to kouzlo i zabavnost. Konec jsem tedy nedokoukal a asi ani nehodlam dokoukavat.

• 27.12.2019  21:28
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

Priroda ok, pribeh nula, dabing minus 100 - celkove asi ztrata casu - alespon ze to ct1 nenatahovala reklamou.

• 19.12.2019  12:50

Tak uz mame konecne konec. Myslim ze bylo nacase toho nechat.. a vlastne toho mozna mohli nechat uz dil predtim. Jak se rika - v nejlepsim zkoncit.

• 7.12.2019  20:58

Uz v 7. dilu to stalo za starou backoru, nasledujici o nic moc lepsi. Okey, skoro se muzu opakovat, nicmene jak uz jsem psal u 8. atomovku s ponorkou uz sme tu meli, tak proc ne nadcloveka. Myslim ze nasledujici dily se budou odehravat na obezne draze a v 10 dile budou rozhodne mlatit super ultra emzaka, to je tutovka.

• 20.11.2019  22:40
    Smrt ve tmě (2016)

Takove... strasne moc predvidatelne. Kdyz pominem ze typek me lultra vyvinutej sluch, tak se to jakz takz da, ale jinak je to hornza slatanina.

• 16.11.2019  20:22
    Konec školy (2018)

Jak jinak zakoncit skolu tim, nez experimentovanim co clovek vydrzi a v neposledni rade sebevrazdou? Film ma par svetlych chvilek, ale taky furu nudne tahnutych do extremu.

• 23.10.2019  21:42
    Ničitelka (2018)

Nemyslim si ze je to potreba psat znovu - kdo chce, necht si precte recenzi od POMO

• 22.10.2019  22:02

Ulitla komedie plna cernyho humoru.. doslova. Film jsem videl nekolikrat a ani po letech neprestava bavit. Pravda, konec je trosku tahlejsi a uz nicim moc neprekvapi, ale 3/4 filmu mas spad a je natlucenej vtipem.

• 22.10.2019  21:57

Nevim co k tomu rict... snad jen, odpal to a podej dal.

• 16.10.2019  21:33

13 duvodu proc 3. serii vynechat. Ne, jako vazne. Tohle s prvni serii ma stezi co docineni, jako osveta to moc taky nevypada a opet se vse vede do divneho extremu, ktery je snad mozny opet jenom v ju-es-ej. 2* za napeti, kdy uz od poloviny me sralo ze si prehazovali vinu mezi sebou. A vlastne celkove nechapu, proc tam cpali tolik buziku.. holt je to asi dneska moderni.

• 3.8.2019  21:53

120 minut tahnouci se vesmes nudy. Vsechno nehorazne zrychlene a ani sermovani rukama Merlina tomu moc nepomohlo, ba naopak.. to zas bylo ulitle prehnane - i kdyz vsechna cest hercoj, naucit se takhle machat rukama muselo dat zabrat.

• 1.8.2019  00:02
    Tolkien (2019)

O zivote, o inspiraci.. Film ma jasne danou zajmovou skupinu ktera film vezme od zacatku do konce. A vubec, ted abych si dal maraton LOTRa, pro porovnani.

• 16.7.2019  22:24

Dalsi podarena ulitla kravina o cikanoj ktery chtel byt prvnim cikanem ve vesmiru. Tedy, jak to s tou Lajkou vlastne bylo, jestli misto psa tam neposlali cikana... no kdovi kde je pravda :)

• 2.6.2019  22:26

3* za kocku

• 14.5.2019  22:04

Ulitla blbost, ktera ma neuveritelne rychlej spad. Kdo cekal porno, bude zklaman.

• 1.4.2019  21:31

Smichat kousek spider historie napric universem, ac ty cupr hupr nabuseny hrdiny vlastne moc nemusim... a ze jich je posledni dobou pozehnane, tak spidermana docela muzu. A vubec, kdo by nemel spidervepre rad, zejo!

• 15.1.2019  19:47

Mno, jak nam prvni dil ukazal spousty krasnejch a roztomilejch zviratek, tak tady asi nekdo dostal novej SW na animace a chtel se predvest, jinak si to neumim predstavit. Polovina deje mi prijde jako akcni mlaticka ze hry Diablo. Uprimne doufam, ze ten dalsi dil bude daleko lepsi a koukatelnejsi, nez tahle akcni preplacana slatanina ktera me teda vubec nebavila.

• 15.1.2019  19:44
    Jan Palach (2018)

Jedine co na tomhle filmu je zajimave, tak je vlastne asi predloha. Ale jelikoz sem tam tenkrat nebyl, netroufam si tvrdit jak moc povedena. Film nam dost nudne priblizi dobu a jak se cca tak zilo v Prahe, ukaze nam, ze vlastne ty studaci na ty demonstrace chodili z nudy (co budem delat, tam se neco deje, tak se pujdem podivat) <- to teda nevim jestli takhle taky vazne bylo, ale neprijde mi :). No a ten upalovaci konec... nevim jestli me to ma tesit, ze byl hned konec bez niceho a nebo mrzet, ze nam to vlastne nikdo za celej film nevysvetlil. Za me tedy film naprosty propadak, dalsi do rady z CZ produkce.

• 12.12.2018  23:06
    Tiché místo (2018)

Co je tohle kurva za pocin?

• 12.12.2018  20:01

Ja? Ja mam rad kozy. Krom toho Sverak teda... nemam ho rad. Nehodi se.

• 11.12.2018  20:24

Po letech jedna z povedenych vanocnich na odlehceni. Musim uznat, ze ten jejich Santa je o mnoho vtipnejsi postava, nez nas Jezisek.

• 6.12.2018  15:51
    Venom (2018)

Asi jedna z nejlepsich marvelovek v posledni dobe. Film utece tak rychle, ze skoro doufam v pokracovani.

<< předchozí 1 2 3 4 5