anyonecek

Česko

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 19.8.2017  19:24

Jedna z dalších marvelovek, trošičku mě překvapuje že jednotlivé příběhy o hrdinech je vyzdvihují do takových výšin, že si nedokážu představit jak můžou do Avengers najít vůbec nějakého záporáka co by jim mohl jenom trošičku uškodit. K samotnému filmu, je to stejné jako mnohokrát předtím jenom jiný hrdina. Efekty se mi líbily a prostředí bylo moc pěkné i sem tam nějaký vtip zazněl, ale žádná novinka. Docela lehce zapomenutelný film a po měsíci zkouknutí už si toho ani moc nevybavuji. Myslím že jsou tu mnohem lepší marvelovky.

• 19.8.2017  19:18

Pro velké milovníky Star Wars je toto zajisté dobrý film, přihodil zase něco navíc k ději a k různým otázkám tipu "jaktože zničili hvězdu smrti jedinou střelou". Dle mého názoru na původní díly Star Wars nedosáhne prostě nic. Naprosto nadčasové efekty, výborné herecké obsazení a celkově ten požitek z filmu, který člověka vtáhne do děje. Neřekl bych že je toto zbytečný film, ale není ani nijak přínosný, celý film byl o jediném disku, který se ve Star Wars jen mihne na kameře, možná trošku slabší námět. I tak byl film zábavný a docela to uteklo, naopak žádný velký zvrat se nekonal, jen zezačátku jsem měl chuť to vypnout, protože zaznělo tolik jmen že jsem se ztratil a těžce mě to nebavilo, nakonec jsem dokoukal a "dobrý".

• 18.8.2017  23:21
    To (TV film) (1990)

Myslím že parádní film s hodně mrazivou atmosférou, jelikož jsem To zatím nečetl (mám v plánu), tak jsem nebyl nijak moc obeznámen o tom co se bude dít. Film člověka naladí na klidnou vyprávěcí vlnu a najednou bum, zrovna když to člověk nečeká nějaká moc pěkná scéna. Efekty výborné to se musí uznat a opravdu málokdy se mi stalo, že by mě zamrazilo v zádech u filmu, ovšem zde to bylo docela pravidelně. Četl jsem si i komentáře některých uživatelů a myslím si že hodnocení je neférové, přijde mi že lidi co četli knihu nehodnotí samotný film, ale srovnání jejich představy s filmem. Hodně filmů je podle knižní předlohy, ale je to pořád jen film nikdy to nebude něco co si člověk utvoří ve vlastní mysli když čte knihu, na to by se měl brát zřetel u hodnocení podobných filmů. U filmu osvícení také chybělo hromada děje a atmosféry z knihy, tvůrci se nepouštěli do těch sci-fi scének a věděli proč, tady se o to pokusili a myslím že to dopadlo dobře. Jediné co bych vytknul je délka filmu i když jsem se nenudil celé 3 hodiny a bavilo mě to, málokdo si najde na 3. hodinový film čas. No a samozřejmě závěr mě zklamal, špatně vypadající potvora, mělo to zůstat u klauna a všichni by byli spokojeni. Celkově vzato se tento film nemá vůbec za co stydět a těším se až vyjde nový To.

• 10.7.2017  16:07

Průměrný film s moc hezkým ostrovem, sympatickými hlavními hrdiny, ale bohužel tam trochu chybělo toho vtipu a bylo to až moc typicky romantické viz ten naprosto předpokládaný závěr. Chápu že režisér se snažil zaujmout a nenudit diváky, ale nějací piráti, kteří nahání na ostrově 2 zničený trosečníky, kteří si ještě během toho stihnout opravit letadlo a odletět to už bylo trošičku přehnané. Za shlédnutí to stojí ale nic od toho neočekávejte.

• 10.7.2017  16:02
    Rozpolcený (2016)

Netradiční film, ani bych ho neřadil do hororu, spíš trošičku sci-fi thriller, alespoň ten konec se tam hodně řadil. Jinak vskutku dobrý herecký výkon od Jamese McAvoye, zahrát si v jednom filmu několik rozdílných postav to asi jen tak někdo nezvládne. I zápletka se mi líbila, nebyla to uplná pitomost, naopak to vedlo trochu k zamyšlení. Myslím že nenáročný film, který zaujme.

• 21.5.2017  19:12

Atmosféra dobrodružných hororů snad člověka ani nemůže omrzet. Všude krásné krajinky a spousta zabíjení a do toho velkolepá hudba z poznávání nových krajů a najednou dramatická hudba z neznáma. Trochu mě překvapila surovost tohoto vetřelce, chvílemi to bylo velice drsné, ale možná to bylo jen pocitem z velkého plátna v kině, každopádně místy parádní řežba. Michael Fassbender jako robot David je výborná volba a už se těším na pokračování, tak snad se ho dočkáme. Za mě spokojenost jako nástupce vetřelce, co jsem od toho očekával to jsem dostal.

• 22.4.2017  09:29

Docela solidní obsazení filmu, kde bohužel nepadaly veliké herecké výkony. Znovu zbytečně zdlouhavý film, kde se většinu času až tak moc nedělo, hlavně začátek byl hodně nudný a řekl bych že kýčovitě hrál na to abychom poznali postavy a v závěru až všichni zemřou, tak abychom cítili nějaký smutek. Bohužel to na mě nezapůsobilo a tak jsem se nudil v této části. Narazil jsem také na spoustou vyložených kravin, ale tak film je žánru thriller tak je asi možné všechno. Na film bych se určitě po druhé nedíval, nebyl uplně nejhorší, ale nic moc mi za 2 hodiny nepřinesl.

• 22.4.2017  09:22

Musím uznat že se to bohužel trochu vleklo, mohli to o něco zkrátit vůbec bych se nezlobil. Každopádně Charlie Hunman se začíná dostávat do dalších a dalších filmů, což je jedině dobře, protože má v sobě nějaký ten talent. Robert Pattinson tu byl vyloženě do počtu, ani bych se nedivil kdyby byl spíše lákadlo pro diváky. Od filmu jsem si sliboval trochu víc, hlavně ohledně té džungle, děj se odehrával tak půl na půl mezi civilizací a džunglí, což je škoda, protože atmosféra džungle byla opravdu výborná. I na to jak byl film hodně vleklý, tak se přeskakovaly velké (podle mě podstatné) části filmu. Ve směs jsem spokojený, nebyla to špatná podívaná, ale hodně toho bohužel chybělo.

• 19.3.2017  17:47

Abych pravdu řekl, Hailee Steinfeld mi přišla trochu otravná jako malá holka, ať se snažila sebevíc, pořád jsem jí to nežral, naopak Jeff Bridges byl parádní. Film od začátku až do konce trochu kolísal a je pro mě velice těžké ho ohodnotit. Byly tu skvělé světlé momenty, super nápady, ale i nějaké nesrovnalosti. Závěr byl dojemný a myslím, že ten to u mě rozhodnul. Film není určitě každýho styl, ale myslím, že se trefí do všech věkových kategorií. Solidní western i drama, dobrá hudba, krásné krajinky.

• 13.3.2017  18:48
    Interstellar (2014)

Skoro 3. hodinová stopáž už byla na mě docela dost a chvílemi jsem se ztrácel. Každopádně je to luxusní film, zvláště co se týče efektů a i samotného nápadu, Nolan má prostě rád zapeklité filmy, kde člověk moc neví na čem je. Místy jsem se ale nudil, možná to bylo moc natahováno a mohlo se to trochu osekat. A nemůžu si pomoci ale hodně mi to připomělo 2001: Vesmírnou odyseu, ne že by to bralo nápad, ale celkově zpracování a klobouk dolů mezi filmy je rozdíl skoro 50. let a filmy jsou vizuálně hodně podobné, opravdu nadčasový snímek (Vesmírná odysea). Hudba od Hanse Zimmera opět výborná tečka.

• 13.3.2017  18:41

Nevim proč, ale z úvodního plakátu se mi to vždy jevilo jako uplná blbost a nakonec jsem byl mile překvapen. Tradiční marvelovka se spoustou akce a suprovejch efektů a samozřejmě nějakých hlášek. Máme tu další badass postavy, které si člověk zamiluje zvláště pak " I am ROOT" a Rocket. Mám tyhle žánry moc rád, protože člověk nemusí zapojovat do děje hlavu a i tak si užívá každou chvilku i když neví co se vlastně děje.

• 6.3.2017  17:42

Trailer mi toho moc nenapověděl, jenom že tam byla výborná písnička od Johnnyho Cashe, ale neměl jsem ani ponětí, že to bude takovej krvák. Tento film za svých 137 minut děje obsáhl naprosto vše, smál jsem se, dokonce mi ukápla i slza, vystřídaly se všechny nálady během tohoto filmu. Hudba výborná, písničky co hrály na city a prohlubovaly momenty. Už delší dobu jsem neviděl tak dobrý film, nemám nic co bych vytkl a i když nejste marvelovští fanoušci nebo fanoušci komiksovejch postav, tak se na tento film určitě podívejte, každej si tu najde svoje a rozhodně to stojí za ten čas. Jediné čeho je mi líto u tohohle filmu je, že to byla poslední postava Wolverina ztvárněná Hughem Jackmanem, klobouk dolů lepšího X-mena už asi neuvidíme!

• 19.2.2017  16:59
    Ant-Man (2015)

Další filmeček do marvelovské série. Opět uvolňující film se spoustou vtipných hlášek s velkým posláním a místy i citovými momenty no a hlavně spoustou akce a efektů. Jako u většiny marvelovek, jsem i zde byl velice spokojený, filmy obvykle nevydají na plný počet bodů, ale vždycky to uteče a je to slušná zábava. Popravdě vůbec nevidím že by se tyto filmy jakkoliv lišily mezi sebou samozřejmě kromě hrdiny. Parádní oddychovka a můžu doporučit, určitě neurazí a neunudí.

• 19.2.2017  16:54

Po 1. dílu přichází další, který z traileru slibuje hrozně moc. Bohužel toho nedostál a je to stejné jako 1. díl. Musím uznat, že film je to na přínos peněz opravdu výborný, před kinem stály davy lidí (banda ženskejch kolem 30 a nadržený mladý páry) a film jim hraje přesně do not. Během filmu jsem se bohužel místy velice nudil a byla to prostě tuctovka na jednorázové shlídnutí. Upřímně nebejt přítelkyně, nikdy bych na to nešel, stejně jako na 1. díl.

• 19.2.2017  16:49

Tak už jsme se snad dostali na poslední díl, můžeme jen doufat. Dokoukal jsem to víceméně z povinnosti, neměl jsem ani nějakou obzvlášť velkou chuť se dívát na spoustu efektů, které jsou bohužel špatně osvětlené v šedých místnostech a člověk z toho nemá vůbec nic ve finále. Jeden z mála dílů co se snažil hrát na děj a místy se to i dařilo, ale už to bylo trochu moc vaření z vody. Byly i horší díly, ale byly i mnohem lepší díly. Jsem rád že jsem tuto sérii dosledoval, ale země se nezastavila a mě to nijak neodvařilo. Fajn oddychovka na večer, ale člověk by si od toho neměl nic slibovat.

• 11.1.2017  21:47

Tarantino opět nezklamal a natočil typicky dlouhý film. Myslel jsem si, že se budu nudit, ale film mě vtáhl do děje prakticky hned ze začátku. Mám tarantinovky velice rád a to hlavně kvůli výborným a vleklým dialogům, kterých je plný film a asi ne každému to sedne, mně to buduje výborné příběhy jednotlivých postav a hlavně atmosféru, která zrovna zde byla parádní. Herci tak nějak stejní jako v mnoha tarantinovkách, ale velice osvědčení a na tyhle "bastardský" postavy se prostě hodí. Kdo si chce užít pěkného dlouhého večera a je nakloněný trochu násilí a místy drsnějších scének, tak s chutí do toho.

• 24.12.2016  14:47

Kdo by to byl řekl, že mě bude bavit novodobá ČESKÁ pohádka. Určitě na to mělo vliv i to, že jsem film viděl na velkém plátně v kině a celkově smějící se sál vyvolával velice pěknou atmosféru. Film se spoustou vtipů, slušným dějem a vcelku dobrým obsazením (které ze sebe vydá dobrý herecký výkon), to se u nás málo kdy vidí. Byl jsem rád, že to nebyla pohádka vyloženě pro děti, ale nějaké ty dvojsmysly si užili i dospělí, takže film pro všechny věkové kategorie. Byl jsem mile překvapen.

• 12.11.2016  19:39

Nicolas Cage má vždy výborné akčňáky a zde mu zdárně konkuroval John Travolta. Málo kdy se vidí akční thriller, který má alespoň trochu normální příběh a inteligentní dialogy. Několikrát jsem viděl jen kousek tohoto filmu, ale nikdy ne celý a dnes jsem se konečně donutil a nelituji toho. výborná akce, efekty, hudba a hlavně skvělé herecké výkony a hrálo se tu trochu i na city. Pro milovníky akčních filmů určitě doporučuji.

• 11.11.2016  17:34
    Štvanec (2003)

Film je zábavný s rychlým tempem a je tam krásná příroda, jedinej nedostatek a to bohužel hlavní je, že to byla uplná sračka. Jeden borec tam vymlátí s ukovaným nožíčkem nejlepší agenty, nemá z toho ani škrábnutí, ale nějakej děda co ho před X lety cvičil mu nakope zade. Je naprosto normální že člověk co je naháněnej celým městem si ve chvilce volného času uková nůž a jeho pronásledovatel si během jeho sledování udělá pazourek. Nemluvě o tom, že během sjíždění vodopádu ze kterého neměl ani jeden hrdina sebemenší škrábnutí si nějak záhadně stihnul nastražit pasti během očividně pár minutek. Tenhle film nemá žádnou logiku!

• 11.11.2016  17:28

Krásná příroda a opravdu mistrovské obsazení hlavních rolí. Bohužel samotná pointa filmu a celkový příběh stály za nic, takže od De Nira a Travolty se nám dostalo velice málo. Trochu mě nudilo jak tam oba pobíhali v 50 letech 10x prostřelení a stále vesele přežívali. To co tam přežili to je asi zázrak. Velice dobrý film, který uteče jako nic, ale bohužel to byla naprostá kravina.

• 11.11.2016  17:23
    Wanted (2008)

Chladný akcňák, který není jen o mlácení, ale taky o nějakém příběhu, který není naštěstí zbytečně komplikovaný. Rozjezd sice trochu trvá a film je pořádná řežba až ke konci, ale i tak jsem si to vychutnal a vcelku rychle to uteklo. Je zajímavé jak Morgan Freeman hraje snad každou ze svých rolí nějakého kazatele nebo šéfa a vždycky to vypadá naprosto uvěřitelně. Skvělý herecký výkon od Jamese McAvoye a naprosto výborné efekty a slow time!

• 11.11.2016  17:19

V poslední době jsem si nějak oblíbil lodě. Russell Crowe je vynikající herec, který dokáže zahrát snad jakoukoliv postavu, pokaždé když se podívám na nějaký jeho film, tak je uplně jiná osobnost. Výborná atmosféra skrze celý film, trochu jsem žasnul nad tím, že důstojníci byli náctiletí kluci a jestli to tak dřív opravdu chodilo tak to muselo být velice zajímavé. Byl jsem rád, že se film nezaměřoval jen na boje, ale také na to co probíhalo v té době, jak to chodilo a na vzájemné vztahy mezi námořníky. Dodatečně výborná hudba a efekty.

• 7.11.2016  13:32
    John Wick (2014)

Nestárnoucí Keanu Reeves, který vypadá jako před 20 lety. Film má trošičku pomalejší rozjezd, kde se snaží hrát na city, ale kdo jde do tohoto filmu s tím co se o něm vykládá tak ho začátek určitě nudil a těšil se až přijde ta akce. Akce nakonec přišla a to relativně brzy. Skvěle propracované fighty s pistolemi, to se musí uznat, ale něco mi tam chybělo, bylo to takové moc chladné, postrádal jsem trochu větší motiv Johna Wicka než ukradené auto a zabitý pes a i závěr ve mně nic nenechal. Film mě bavil a měl spád, ale nebylo tam nic super co by mě vyloženě nenechalo chladným.

• 7.11.2016  13:18

Herci stále ve stejném složení, které má o zábavu postaráno. Nevím proč hodnotím zatím všechny piráty stejným hodnocením, i když vím, že nejsou na stejné úrovni. Ve finále to ale budí dojem na velice dobrý film i když je to třeba zbytečně natahované nebo je to zbytečně chaotické, jako byl tento díl. Jenže ty skoro 3 hodiny utečou u všech dílů jako nic a já se stejně vždy skvěle bavím. Myslím že jakmile tam bude vždy Johnny Depp tak to bude taková nějaká záruka kvality nebo alespoň toho vtipu.

• 3.11.2016  20:58
    Deadpool (2016)

Věřim že zážitek z kina musel být asi tak 5x lepší než doma u počítače, už jen protože je tento film prostě dělanej do kina pro více lidí, kteří strhnou vlnu smíchu. Mě to bavilo, film měl spád a ani na chvíli jsem se nenudil, k tomu hrála výborna hudba a spousta hlášek. Rozhodně netradičně pojatej komiksák a doufám že další díl bude aspoň na takovéhle úrovni a třeba se donutím jít i do kina. Pro fandy X-menů a podobnejch komiksovejch hovadinek určitě povinnost.

• 18.9.2016  18:02
    Dogville (2003)

Velice originální nápad, jak za pár korun natočit naprosté mistrovské dílo. Je mi uplně jasný, že u podobnejch psychologickejch filmů člověk potřebuje čas na zapracování se do děje, ale přeci jen tohle bylo na můj vkus trochu moc. 3 hodiny neni málo a někdy to nebylo až tak zábavné jako například na konci. Málo kdy v člověku vyvolá film opravdu silné emoce, ale tady se to povedlo, na konci jsem naprosto upřímně doufal, že se Grace rozhodne "pro správnou variantu" a užíval jsem si každičkou vteřinu jejího rozhodnutí. Film má člověku rozhodně co říct a myslím, že se u něj každej zamyslí a najde si v něm trochu té pravdy, konečně Dogville neni v dnešnim světe BOHUŽEL imaginární záležitost. Určitě nesedne do noty každýmu diváku, ale mně rozhodně ano. Musim pochválit herecké výkony, hudbu a vlastně všechno z tohohle filmu, dokonce ani ty 3 hodiny občasné nudy mi nezabrání dát tomuhle filmu plné hodnocení.

• 10.9.2016  10:10

Některé postavy mě tu vyloženě nudily, mám rád Samuela Jacksona, ale tahle postava prostě není pro něj, přijde mi hrozně nudnej stejně jako Cobie Smulders alias jeho asistentka. Ani Scarlett Johansson nepodávala za poslední marvelovky takové výkony. Děj byl taky dost o ničem bohužel a vsadit všechno na efekty s nulovejma hereckejma výkonama a příběhem to se asi zrovna nevyplatilo. Zatim nejhorší marvelovka bohužel.

• 10.9.2016  10:07

Udělal jsem menší chybu, že jsem prvně zkouknul film Civil War před Winter soldier. Chybělo mi pár souvislostí, ale nakonec jsem se chytl i bez Winter soldier. Captain America mi přijde takový odlišný od ostatních marvelovek, ne že by samotná postava byla nudná, ale trochu mi vadí spousta povídání kolem, s tím že se zase vytvoří nějakej slušnější děj jako tady. Byla tam i spousta fightů, některé opravdu velké skoro jako z Avengers, ale bylo to zbytečně moc táhlé a místy nudné. I tak jsem si to užil a těšim se na další marvelovku.

• 10.9.2016  10:03

Na tento film jsem z CSFD vyhrál lístky, takže pěkně děkuji. Zážitek z kina je samozřejmě mnohem lepší než doma na malé obrazovce, už jen ta atmosféra kina a u tohoto filmu docela častý smích. Příběh byl jednoduchý, přesně jak to bývá u podobných superhrdinovek, ale byla tu spousta akce, hlášek a myslím že i výborný herecký výkon od Margot Robbie. Někteří superhrdinové byli slabší ale někteří zase velice zábavní viz deadshot, joker, el diablo a nebo Harley Quinn. Je to prostě jednoduchá akční podíváná u které člověk nemusí přemýšlet a prostě si ji jen musí užít.

• 10.7.2016  10:49
    Slimák (2006)

Žánr komedie a horor mi nejdou moc dohromady, ale ono to překvapivě u těch filmů funguje. Masky se jim velice podařily a hlavně spousta zajímavých a divných nápadů. Filmu něco chybělo, ale byla to prostě zábava, která rychle utekla a nic víc jsem ani neočekával. Překvapivě tam bylo i dost gore scének, které byly většinou komické. Jednou se na to podívat bohatě stačí.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29