Pat a Mat - Výlet (1984) (epizoda)

Snad nejlepší díl tohle. Těch nápadů a jakých krásných a navíc se jim to vše moc krásně na závěr podaří. I to bezedný auto, který nakonec vybuchne bylo parádní.

Pat a Mat - Budka (1983) (epizoda)

Snad jediný díl, kde se jeden naštval na druhého, ale samozřejmě, že ne na dlouho. Btw vrtat díru pro ptáky mixérem to je už trochu vyšší level.

Pat a Mat - Déšť (1983) (epizoda)

Takovou pohyblivou chaloupku bych chtěl taky. Největší stabilitu z celého staveniště měl komín :P.

Vincent (1982)

Tak tohle už je ten klasický Tim Burton, moc povedené a po těch 6. minutách jsem se cítil jak po opravdovém filmu. Animace postav jak v Corpse bride, nemám co bych vytknul.

Doktor zkázy (1979)

Dobrej vtípek, docela jsem se pobavil a pevně doufám, že to bylo zamýšleno jako čistá komedie. Byl tam trošku chaos zezačátku, no on byl chaos po celém mini filmu, ale pár dobrých momentů se tam našlo.

Na špičce celerové příšery (1979)

Tak za 2 minuty se toho nedá moc udělat, ale když se na to člověk podívá víckrát, tak to trochu pochopí, ale žádná sláva.

Sejměte Cartera (2000)

Taková průměrná akčňárna. Nemá to čím nadchnout a je to docela nekoukatelný 2x. Nechápu jak tomu někdo může dat odpad, asi neviděl ostatní filmy co jsou tu řazeny v odpadu a s těmi se tenhle film nemůže vůbec srovnávat. Co se týče děje je to hrozně jednotvárný, prostě honička nějakejch padouchů a za nimi běhá namakaný Stallone.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Úplně jiný styl než první díl, který byl oproti tomuto procházka růžovým sadem ;). Zlepšila se tu i ta fyzika těch střel a celkově cákance krve po čistém průstřelu z kulometu tomu dodávají ten pravý válečný nádech, už to není ta komedie, jakou se tak trochu stal 2. a 3. díl. No jestli takhle nějak dopadne i ten další Rambo, tak je určitě na co se těšit, protože tohle byla veliká pecka, která ve svém válečném žánru určitě zabírá jednu z těch předních příček + to člověku dodá bezesporu nějaké to ponaučení už jen z toho minutového úvodu.

Rambo III (1988)

Kašlu na to, že už to tam lítá pátý přez devátý, pořád když si to pustím, tak se pobavím podstatně více než u většiny ostatních filmů. Na 1. díl tomu chybí hodně, ale pořád je to parádní řežba, která stojí za shlédnutí. Moc se tu nehledí na nějakou logiku a Trautman si tam běhá sprintíky i přez průstřel hrudníkem z docela slušně vypadajícího kulometu od vrtulníku, ale hej však se tam ignoruje bolest.

Rambo II (1985)

Rambo znovu zasahuje, tentokráte ve vietnamu proti Jůdžínovi :P. Stále to má v sobě a lítá tam jak splašenej kůň od vietnamce k vietnamcovi a kosí je tam svou kudlou a lukem. Musím každopádně říct, že pro mě je tohle asi nejslabší z celé Rambo série. Nemělo to dostatek emocí a celkově to bylo takový nudnější než ostatní díly. Každopádně nechám tomu ty 3 hvězdy, protože to do série patří a zas tak hrozný to není.