Skrytá identita (2006)

Nemálo zamotaný příběh se zajimavým závěrem. Skvělé herecké výkony od DiCapria a Damona, kteří ztvárnili hlavní role. Taková detektivka jak má být.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Slušná Burtonovka, jak jinak než s Johnny Deppem. Pěkné prostředí továrny a slušné efekty a ani příběh nepokulhával. Jako bonus zde byli malí umpalumpové, kteří byli kouzelní a písničky co zpívali nebyly nejhorší. Každopádně mi stačilo shlédnout bohatě jednou.

Železný Schwarzenegger (1977)

Tenhle člověk není obrovský jenom vzrůstem, ale hlavně jeho osobností. Vůbec jsem netušil, o čem všem je vyhrát tyhle všechny soutěže. Zde záleží na úplně všem a jak Arnold říkal, když po něm bude chtít někdo rady, tak mu prostě dá špatné, protože to není zakázané a sám si tím jen přilepší. Spousta lidí co postuje ty sračky na fb ohledně Stalona a Arnolda a dalších světových osobnosí, tak nikdy to co tam vkládaj ani z půlky nedokáží a ani z půlky nesplní, protože je to prostě jen jejich skořápka a uvnitř jsou to furt jen malí a smutní lidé. Arnold si určitě prožil skvělý život a i když ho někteří kritizují za to jak dnes vypadá, tak jeho úspěchy za 30 let života 99% lidí nedosáhne ani za celý život. Skvělý film, který by měl shlédnout každý člověk, který odsuzuje jakékoliv cvičení a nebo posilovnu.

D-Tox (2002)

Řekl bych, že zdařilý akčnější thriller, který je podle mého názoru poněkud nedoceněný. Je fakt, že tu nebyly bůhvijaké herecké výkony a ani Sylvester Stallone tu nehrál bůhví jak skvělě, ale atmosféra byla slušná a příběh taky nebyl ztracenej. Je to takovej ten typickej film na jedno podívání a dost, ale určitě to spíše potěší než ublíží.

Interview s upírem (1994)

Příběh je opravdu velmi propracovaný a tak nějak se dostáváme v průběhu filmu z jedné dějové linie do druhé a tak nějak lehce to na sebe navazuje. Je zde i pár momentů překvapení, kdy jsem se opravdu lekl. Kostými, efekty a prostředí byly skvělé a byla docela slušně zvládnutá i každá z daných dob. Herci byli všichni vynikající a 4 hlavní postavy mi velice sedly. Čekal jsem nějaký podstatně lepší zvrat na konci nebo alespoň nějaké dechberoucí zakončení a toho jsem se bohužel nedočkal, takže nemůžu dát za plný počet. Každopádně to byla zábava a vybudovanou atmosféru jsem si velice užil.

Mimic (1997)

Klasický horor od Guillerma del Tora, takový ten nádech staré doby a povětšinou člověka děsí spíše to co nevidí než to co vidí. Moc krásně zrežírované, skvělá hudba a herecké výkony taky nebyly nejhorší. Na to jaké téma točil, že nějací brouci ve stoce to dopadlo velice slušně.

Věc (1982)

Krásná záležitost tenhle film. Má to tu správnou temnou atmosféru a velice slušný příběh, který má zvrat každou chvíli. Je zde i pár lekacích momentů, na které člověk v tu chvíli vůbec není připraven a to je na tom to dobré. Skvělý Kurt Russell tomu všemu šéfuje i přes nějaké krušné chvilky. Hudba je skvělá a naprosto přesně ladí k celému filmu. Jako bonus je rozdělaný závěr, o kterém si člověk pomyslí svoje a navíc je tu i možnost na 2. díl, který pevně doufám nebude nikdy natočen nebo nedej bože, že by byl už natočen. Akorát by to byla určitě další remake kravina. 90%

V jako Vendeta (2005)

Maska , která je dnes hojně používána a to nejen v odvětví filmu. Natalie Portman byla skvělý výběr na roli Evey. Příběh zde vytvořil celý film a rozhovory byly skvělé. Závěrečný fight byl trošičku přehnanější, ale tak nějak jsem to zkousl. Každopádně závěr byl perfektní a dohnal mě na plný počet bodíků.

Kick-Ass (2010)

No nevím, nějak mi to vůbec nepřirostlo k srdci. Bylo to takové jakési vyhrocené a hrálo si to na něco co to prostě nebylo. Sice to v té době co to vyšlo každý neskutečně vychvaloval, ale tak nějak jsem nevěděl co vlastně na téhle kravině vychvalovali. Alespoň Chloe Grace Moretz byla velice sympatická a tak nějak mi tohle zachránila před úplnou hovadinou a přítomnost Nicolase Cage mě potěšila.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Neskutečný nářez v podání Gerarda Butlera, který vypadal jako opravdový, reálný sparťan. Bitvy byly bezkonkurenční a dlouho jsem si neužil takový akční válečný nářez. Příběh byl docela jednoduchý, ale na co to komplikovat, když to jde i takto. Btw břišáky zde byly očividně povinnost :D.