V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Nejslabší Conjuring, ale pořád výborný hororový nadstandart. Chaves prostě není Wan. Spíše než horor to byl krimi thriller s prvky hororu. Mrzí mě, že tomu chyběla ta mrazivá a děsivá atmosféra předchozích dvou dílů. A trošku vadil ten klišé ending. Třetí Conjuring mě ale i tak bavil a vůbec by mi nevadilo kdyby nám tahle série ukázala nějaký další případ Warrenových. 7/10

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Víceméně pořád to samé dokola. Klidně se to mohlo jmenovat jenom Saw 9. Chris Rock se vůbec nehodí do role detektiva. A i většina ostatních postav mi neseděla (až na S.L. Jacksona). Detektivní linka byla špatná. Pasti a gore byly zajímavé, ale to mi nestačilo. U prvních Sawů jsem byl vždycky nejvíc potěšen twistem na konci. Tady jsem ale všechno tušil dlouho dopředu. Čekal jsem atmosférickou detektivku ve stylu Se7en, dočkal jsem se jenom dalšího Saw výplachu. 4/10

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Nostalgie jak sviň. Smích, pláč a hromada dalších emocí se ve mě míchalo během sledování tohoto shledání. To, že to je udělané jako dokument za mě funguje lépe než kdyby to byl nějaký klasický díl. Takže za mě super věc tenhle Reunion a teď si zase musím pustit Přátele pěkně od začátku. 9/10

Synchronic (2019)

Zajímavý nápad s drogou, která vás pošle zpátky v čase. První polovina filmu byla pěkně tajemná a plná mrazivé atmosféry. V druhé polovině se vyloží karty na stůl a už se jenom experimentuje. Ústřední dvojice byla celkem fajn. Ve výsledku je Synchronic lehce nadprůměrný sci-fi thriller s originálním nápadem. 7/10

Kdo mi jde po krku (2021)

Celkem nechápu zdejší hodnocení. Samozřejmě se to nemůže srovnávat s Wind River, ale průser to taky není. Odehrává se to v krásné montanské krajině. Film nenudí a i když je tam dost nelogických momentů (jo ty dva zabijáci byli fakt neschopný ), tak sem se bavil. Angelina mi ale do tohohle moc neseděla. Za to jsem rád za svého oblíbence Jona Bernthala. 6/10

Sicario 2: Soldado (2018)

Po druhém zhlédnutí srovnatelné s jedničkou. Vynikající Benicio Del Toro táhne většinu filmu. Najdou se tu i nějaké silné scény ( znaková řeč, poprava ). Ale co tu vládne, stejně jako u jedničky, je excelentní Soundtrack. Za mě se dvojka Sicaria povedla a klidně bych si dal i třetí nálož. 8.5/10

Hardcore Henry (2015)

Neskutečný nářez!!! Akce od začátku do konce. Brutální, vtipná a vizuálně skvělé provedená "first person" zábava. Prostě splněný sen většiny mužů a hlavně hráčů. 7/10

Truman Show (1998)

Dojemné, vtipné a hlavně originální. To vše a mnohem víc je Truman Show se skvělým Jimem Carreym. 8,5/10

Jump street 21 (2012)

Neskutečně nabušená "buddy-movie" komedie. Chemie mezi Tatumem a Hillem funguje na jedničku. Ostatní herci také nezaostávají (Ice Cube perfektní). Hlášky fungují a akce jede taky slušně. Řechtal jsem se od začátku do konce. 21 Jump Street určitě patří do mojí TOP 10 komedií. 9/10

Pátrání (2018)

Vynikající krimi thriller. Originální a od začátku do konce napínavý. Hvězdička navíc za konečný zvrat, který jsem doopravdy nečekal. Pohled skrz obrazovky a displeje byl v pohodě. A je tu krásně vidět, že na internetu a hlavně na sociálních sítích se dá najít úplně všechno. 9/10