Vlak do Pusanu (2016)

Nebylo to tak hrozný. Akorát mi to zkazil otřesný dabing. 5/10

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Velkolepé, epické a emoční zakončení nejlepší filmové trilogie. I když mám o trochu radši Společenstvo, tak tomhle se nedá nic vytknout. Úžasné bitvy a excelentní hudba (Soundtrack poslouchám pořád dokola). Rozšířená verze vynikající. Já děkuji a klaním se Peteru Jacksonovi za to, co převedl na filmové plátno. 10/10

Město lží (2018)

Kvalitní kriminálka o nevyřešených vraždách Tupaca a Notorious B.I.G.(řeší se tu spíše Biggie). Hlavně se tu řeší zkorumpovanost LAPD. Film na pomalé tempo, které ale nenudí. Doporučuji pro fanoušky těchto dvou legend Hip hopu. 7/10

Red Notice (2021)

Když Netflix sem tam natočí něco podobného, (a nemusí to být za takový prachy) tak budu spokojený. Red Notice není nějak výjimečným snímkem. Ryan Reynolds tu hraje svoji klasickou roli ve stylu Deadpoola, Dwayne Johnson hraje Dwayna Johnsona a Gal Gadot takovou sexy mrchu. Výsledkem je průměrný akční snímek s několika zvraty a hodně spoustou lokací. Já se ale výborně bavil. 7/10

Finch (2021)

Dostal jsem to, co jsem čekal. Od začátku se dalo čekat, že se pojede přes emoce, když tři hlavní postavy jsou Hanks, robot a pes. Technicky je to zvládnuté. Herecky od Hankse taky. 6/10

Duna (2021)

Možná to mělo až moc velký hajp! Tím neříkám že to je špatný film. Naopak. Opravdu je to audiovizuálně to nejlepší za poslední roky a zaslouží si to být viděno na velkém plátně. Ale myslím si, že klasický divák, který na to půjde jako na další Star Wars nebo něco podobného bude hodně zklamaný. Mě to sice neodpálilo bůh ví kam, ale užil jsem si to a těším se na další část, která bude doufám ještě mnohem epičtější. 8/10

Není čas zemřít (2021)

Spokojenost! Důstojné rozloučení s Danielem Craigem. Akce je tu sice méně, ale když se objeví tak stojí za to. A opravdu je to asi nejvíc emocionální Bond. Fukunaga zvládl režii na jedničku. Zimmer taktéž splnil svoje. A Daniel Craig je pro mě opravdu nejlepší agent 007. 9/10

Ted Lasso (2020) (seriál)

Mám rád humor a miluju fotbal (hlavně PL). Takže mi tenhle seriál udělal velkou radost. A I když to není hlavně o fotbale, tak si nemůžu stěžovat. Ten optimismus, který Ted Lasso předvádí se nedá nemilovat. Strašně pozitivní kousek. 8/10

Čas probuzení (1990)

Neskutečný herecký koncert De Nira a Williamsa. Drama, které vás dojme a donutí i trochu přemýšlet. 9/10

Zhoubné zlo (2021)

Tak tohle asi nikdo nečekal! Trailer lákal na další Wanovskou duchařinu, ale výsledek je úplně někde jinde. Tohle se nedá ani popisovat, aniž by se něco nevyzradilo. Několik zvratů, které se sice dají odhadnout, ale já nad tím moc nepřemýšlel. Já si to jednoduše užíval. Malignant určitě není pro běžného "teenage hororového" fanouška. Mě to ale sedlo výborně. 8/10