Morbius (2022)

Tohle bylo špatný! Někdo by měl Sony sebrat ty práva na Spider-Mana a ostatní postavy. 3/10

Rychlá rota (2022)

Tady to mohlo dopadnout buďto jako výborná zábava plná easter eggů nebo jako totální kravina. Naštěstí vyšla ta první možnost. Chip a Dale ovšem nejsou pro všechny. Bohužel malé děti neocení tu hromadu postav a narážek na všechny možné filmy. Já se bavil a krásně jsem si zavzpomínal na časy, kdy jsem jako malej prcek ráno vstával abych viděl Rychlou Rotu. 6,5/10

Ztracené město (2022)

Příjemné překvapení! Čekal jsem totální blbost a parodii na dobrodružné filmy a dostal jsem docela svižnou a zábavnou jednouhubku. Jasně je to už stokrát viděné téma, ale já tyhle dobrodružné snímky mám rád. K tomu tu máme bandu známých herců, kteří mě bavily (Brad Pitt nejvíc). 6/10

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Moje očekávání nebyla úplně naplněna. A může za to reklamní kampaň, po které jsem očekával mnohem větší multiverzní šílenosti. Tím, ale netvrdím, že to není dobrý film. Sam Raimi je v tom hodně cítit. Je to opravdu hororovejší a brutálnější, ale pořád je to Marvel. Tam, kde druhý Doctor Strange pokulhává je scénář. Chtělo by to ještě tak půl hodiny. Akce a vizuál jsou úžasné. Celé to táhne Strange s Wandou (Elizabeth Olsen je tu vynikající). Nováček America Chavez je správně sympatická. Ve výsledku je na Multiverse of Madness vidět ta spousta přetáček a že to mu něco chybí. Ovšem já jako velký fanoušek Doctora Strange jsem se dobře bavil. 7/10

Ambulance (2022)

Míša Bay a jeho další akční nálož. Tady naložil dva bankovní lupiče do sanitky s rukojmími a nechal je projet celé LA a k tomu ještě něco zničit. Obsazení celkem hvězdné. Jake Gyllenhaal tu hraje toho většího hajzla, Abdul Mateen II takového toho "správňáka" a Eiza González tu nejvíc sexy záchranářku. Děj je hodně jednoduchý. Akce klasicky Bayovsky nadupaná. Na rovinu, když vidíte jméno režiséra tak předem musíte vědět do čeho jdete. 7/10

Únos (2012)

Vcelku hodně průměrný thriller. Závěrečný zvrat to zvedl o hvězdičku nahoru, protože já miluju tyhle twisty (zvlášť když je neodhadnu). 6/10

X (2022)

První hodina byla dobrá. Sem tam to mělo i tu atmosféru. V druhé polovině přišla už jenom klasická a nelogická gore vyvražďovačka. Zvrácený sex těch dvou "skoro mrtvol" si tvůrci mohli odpustit. 5/10

Cobra Kai (2018) (seriál)

Tenhle seriál mě neskutečně baví. I přes to, že jsem neviděl Karate Kida, tak to ve mě vyvolává tolik emocí. Postavy jsou vybrané úplně parádně a baví každá z nich. Jediné co bych vytknul je vývoj jednotlivých postav, který se skoro každých 5 epizod mění. Jinak je to výborná zábava. S1-7/10, S2-8/10, S3-9/10, S4-8/10, S5-8/10

Ježek Sonic 2 (2022)

Očekávání naplněna. Je to klasická dvojka a to znamená více všeho. Zářily jak staré tak i nové postavy. Tails i Knuckles se opravdu povedly. Nevím proč, ale Knuckles mi hrozně připomínal Draxe (a dabing tomu hodně přidal). Jim Carrey mě tu bavil o moc více než v prvním díle. Příběh a zápletka, které jsme už viděli všude možně, ale to nijak nevadilo. Akce je tu víc a taky je zábavnější. Závěr s obřím robotem řádně epický. Nechybí ani potitulková scéna, která pěkně láká na třetí díl. Ve výsledku je Sonic 2 poctivá rodinná zábava pro všechny věkové kategorie. 8/10

Moonfall (2022)

Roland "Ničitel planety Země" Emmerich opět na scéně. Tady to ovšem trochu přepálil. 4/10