Stopy spravedlnosti (2017)

Jackie se ukázal, že dokáže být i vážný zabiják, který chce dosáhnout spravedlnosti bez úsměvu. Vypadá zde už docela opotřebovaně, ale věřte pár slušným kopů a pěstí, taky rozdal. Pierce jako ministr byl pořád někde zalezlej a volal si stále lidí, aby ho ochraňovali před Jackiem. Sám skoro nehnul brvou a chlastal jen whiskey. Dávám 75%

Pečovatel (2014)

Majstrštyk! Doporučuji a dávám 100%

Kung fu Yoga (2017)

Jackie můj oblíbenec už je ve věku a jde vidět, že na sebe nestrhuje tolik pozornosti,jak to kdysi bývalo tady už štafetu přenechává mladým. Smysl k humoru má stále vrchovatě jeho bojové umění nemá chybu a mohl by se rovnat s nejlepšími bojovníky světa. Je to zábavná, svižná jízda s hezkými auty, ďábelskými zvířaty a sexy ženami. Vidím, že už si neláme, ani hlavu s pseudonymem do filmu a napálí tam skoro své pravé jméno. Závěrečný taneček byl správně ulítlej jen mi tam chyběly titulkové scénky, jak už jsou u jeho filmů povinností. Dávám 75%

Coco (2017)

Coco chválím hlavně pro krásný barevný svět mrtvých, samotné kostlivce, kteří měli svoje kouzlo a příjemný zaobalený příběh. Talentovaný kytarista Miquel byl hodně milý a zábavný, tak jako jeho lítací pejsek Dante. Od teď si začnu zase kupovat jogurty Kostíky a budu, sbírat jejich samolepky na ledničku a až ji budu mít celou polepenou,tak zapálím svíčky a vryju si je do paměti, abych na ně nikdy nezapomněl. Skvělý animák doporučuji a dávám 100%.

Černé ovce (2006)

Ovčí apokalypsa byla dobrej sranec. Zmutované ovce se hýbali, jak pokažení roboti bez špetky vtipu a po zhlédnutí mám jedině chuť na pořádný flák jehněčího. Dávám 25%

Pan Včelka (2007)

Do toho soudního líčení se mi to vcelku líbilo, ale potom už to byla nuda, která se motala jen kolem medu. Dávám 40%

Letadla 2: Hasiči a záchranáři (2014)

Prášek Skočdopole se vrací ke svému původnímu práškování, ale jedině, že teď práškuje požáry a má trochu rozesranou převodovku. Dávám 50%

Letadla (2013)

Vůbec mi nevadilo, že je to dokonalá kopírka aut. Prášek Skočdopole a jeho vita močka mě dokonale pobavila. Dávám 90%

Sudor frío (2010) odpad!

Dva schlíplí dědkové, kteří si hraji s nitroglycerinem a neumí vypočítat matematickou rovnici pro základní školu. Odpad!

The Night Watchmen (2017)

Klaun Blimpo má stejný účes jako TO, ale děsivostí pořád nepředčil mého oblíbence z AHS Twistyho, který má i svůj osobitý příběh. Velka škoda, že měl tak málo prostoru a nic nenabídl na to, že to byl vůdce rumunské delegace. Je to oddychová hororová komedie u, které jsem se bavil. Dávám 60%