Hush (2016)

Hluchoněmost tu měla velká sílu a ta dívčina překvapila, ale taky nedala nic zadarmo. Až na to, že ho mohla několikrát sejmout, ale chtěla mu ukázat celý svůj barák, aby jí ho zhodnotil. Málo dialogů mi vůbec nevadilo, pač jsem se na to díval výjimečně na mobilu jenom ta temná noc mi trochu kazila. Dávám 60%

Charlieho farma (2014)

Ten poster, jak sedí na trůnu je opravdu k smíchu. Je to vyloženě zanedbanej zevlák, kterýmu chybí do ruky vidle a jediné štěstí má, že vyhrál nad predátorem páku jinak by mu vyškubl zbytek vylezlé páteře a oni ho považují za prvotřídního slasher maniaka, který jim nakopal prdel? Nesahá jim, ani po kotníky, ale i přesto mě bavil. Dávám 70%

Malý zázrak (2006)

Obušku z pytle ven a do toho ještě mluvící baseballový míček. Dávám 35%

Kniha života (2014)

Toreádor a zároveň zpěvák Manolo měl jakési kouzlo, tak jako svět nemrtvých, který byl hodně ořezaný jen asi mega býk potěšil. Příběh byl nudný až uspávací a Coco uteklo daleko v nedohlednu. Dávám 50%

Lovci draků (2008)

Ani vcelku povedení zlí dráčkové to nezachránili. Dávám 20%

Mayhem (2017)

Glenn si tu z The Walking Dead odskočil do obleku a kravaty. S masakrováním a vražděním má zkušenosti a kdo by nešel do bandy debilních kolegu, kteří ti hází jen klacky pod nohy ještě když jste nahecovaním virem a svítí vám oko, jak Terminátorovi. Dávám 75%

Cold Skin (2017)

Kámoši od rybího muže z filmu Tvář vody se tu vecpali jako hlavní útočící aktéři a jeho ségra si tu podobně jako už jednou zmiňovaného snímku vybudovala hlubší vztah ke smradlavému a nechutnému správci majáku Gunerovi. Mělo to větší koule, zabíjení a stříkání krve jsem tady nepostrádal. Dávám 60%

Thriller - drsný film (1973)

Nemluvící, krásná a jednooká Madeline mě bavila v první části, kdy jí spíše každý nakládal a měl jí jako svoji hračku. Jak se v průběhu měnila na Xenu bojovnici ty její tréninky tam určitě nemusely být, tak vidět a její samotná pomsta byla nudná až suchá bez šťávy. Rozstřelování lidi ve zpomaleném režimu a následné špinění oblečení marmeládou bylo trapné. Dávám 55%

Vražda v Orient expresu (2017)

Obstojná detektivka s Herculesem Kornoutem, která se odehrává za jízdy vlaku, poté se vyšetřuje i po jeho zastavení. Na mě až moc ukecané, ale budiž. Pachatele jsem neodhalil, zmátla mě ta osoba v kápi a konec mě hodně překvapil, dostal co proto. Přítelkyni se to líbilo a já jsem to s ní rád sledoval, jak tam parta známých hollywoodských herců řádí. Dávám 70%

Black Panther (2018)

Sólo akce Black Pantera se dosti vydařila hlavně díky krásnému světu Wakanda, rituálním soubojům a nemilosrdnému černému záporákovi, který ukradl multifunkční oblek Prorokovi z Crysis, ale na nejlepší marvelovku tohoto roku si budu ještě muset chvíli počkat. Dávám 80%