Ticho před bouří (2019)

Slušnej bizárek. Koukalo se na to pěkně, ale měla jsem si vypnout zvuk, abych se nenechala rušit naprosto nepochopitelným příběhem. 😡 40%

No není to romantika? (2019)

Docela příjemné překvapení. Rebel Wilson je slušná komička, ale že utáhne i romantiku, to bych nečekala. 60% a klidně si to zítra pustím znovu.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Je to hezké, ale nebavilo mě to. Mnohokrát radši bych viděla pokračování, které ale nikdy nevznikne. 🤖 70%

Robin Hood (2018)

Již takhle na začátku roku mám velkého favorita na letošního guilty pleasure. Ano je to obsahově nezvládnuté, vizuálně nudné a až směšně ambiciózní (jak píše pepo). Ale mně to sedlo do aktuální nálady a nehorázně jsem se bavila. 🏹 50%

Žena (2017)

Ta čtvrtá hvězda je za Glenn Close, která hraje fantasticky. 70%

Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018)

Hnusný, otravný animák, který nebavil ani hodně malé děti, a po hodině jsme odešli. Kdybych ty peníze za kino vyhodila z okna, tak udělám líp. Teď by mě totiž nebolela hlava. 🐻 20%

Dívka v pavoučí síti (2018)

Fincherovi Muži jsou pro mě jednou z nejlepších detektivek za poslední dobu. Dívka v pavoučí síti má výrazně slabší předlohu, horšího režiséra, méně hvězdné obsazení (i když Claire Foy mám hodně ráda) a z detektivky se stal špionážní thriller. Nemůžu ale říct, že bych se nudila. 🔫 60%

Zelená kniha (2018)

Poplakala jsem si a zařazuji na seznam vánočních klasik. 🏆 100%